Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Super Ramo,sa-ti poarte noroc!Partea de dedesubt e sirena,nu?!Ai optat si pt trena sau nu?

Din cate am înțeles de la croitoreasa este pe bie, croita in cerc pt volum.

 

Mulțumesc din suflet fetelor.

 

După nuntă pun poze.

 

Aseară am făcut sticluțele de țuică. Mai trebuie să le pictez. Sunt tare drăgălașe. Da să vedeți ce invitație și tort haios avem :)))

post-157378-0-98803700-1488034527_thumb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ve

 

Ramo ff frumoasa rochia!s-o porti fericita!  [flor]

 

Dana ma bucur ca e totul bine cu bebeii.sarcina cu bine in continuare!  [flo2]

 

Ligia  [ruga]

Veve  [pup] 

 

vi la ospăț și te marit :)))

da vezi că prietenii lui toți îs burlaci și tinerei :)))

 

is disperați: "nu ai o prietena să îmi faci cunoștință?"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo,si al meu e mai mic cu 3 ani jumate decat mine,nici noi nu avem nunta,nici macar la starea civila dar am vazut clar ca nu te tin actele si nu m am grabit.Si al meu a fost burlac,am eu o nebunie in cap sa facem acte cand s.o prinde bebe si apoi poate botez cu nunta odata .Al meu daca a fost burlac se vede ginere,cu prietenii langa el si.si doreste sa.l vada parintii ginerica ,nunta mare cu multi invitati,iar pe mine ma cam sperie putin treaba asta.Eu daca am mai trecut prin asta,i.mi doresc ceva micut,intim.Parca nici rochia de mireasa nu ma mai incanta,mai ales tot balamucul cu nunta...dar o sa.i respect lui dorinta si o sa fie nunta cum si.o doreste.De dragul lui .

Laurita exact la fel simțeam și eu...

Dar uite că un bărbat care te iubește te face să simți și să vrei la fel că el... Acu parca mi drag și mie de chermeză.

Oricum bătaie mare de cap nu este că am ales o sală care de ocupa cap coada de tot.

Noi invitații haine tort și cam atât...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligiutza, nu-ti pierde speranta, mai are timp sa creasca pana luni. Asa cum spunea si Dea, beta la tine a fost peste 1,2. La mine  a fost clar negativ, <1,2...Asa ca tu inca ai sanse. Ai incredere in Dumnezeu, in micutul embrion si in corpul tau. Doamne ajuta!!!!

Ramo, felicitari! Ai o rochie fooooarte frumoasa! Sa fiti fericiti si sa aveti un bebe curand!

Arsaluis, micutul poate recupera, iar inimioarele le vei auzi data viitoare cu siguranta. Sarcina cu bine in continuare!

Mimi, pe cand eco? Tare sunt curioasa daca sunt doi :)))

Pe restul va pup si va doresc un weekend minunat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo  [:D]  daca are vreun prieten de minim varsta mea,acu'fug la tine  [alcool] da' nu ma marit  [alcool]

No! Da îți spusai că îs mici :))

Tre sa lași și tu de la tine...

Aia mari ori îs cuminți la caselor ori nu merita investiție de timp pt că aș retardați.

 

Ia și tu unu mic că mine și bine o fi :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...