Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Melisa, de tiroglobulina nu stiu ce sa-ti spun. Poate intra fetele cu mai multa experienta. NK la Bioclinica a durat la mine mai putin de 10 zile, totusi. Ei scriu perioada maxima. De raportul T1/T2 stiu ca nu se face in Romania. La clinica din Istanbul stiam ca se face. Poate iti explica m3ryro :).

Sa aveti o saptamana frumoasa! Va pup!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele!! am scris si in weekend de pe tel dar nu s-a postat ...Fac un rezumat:)

Vreau sa o felicit pe Ramo, casa de piata si plina de copii!! Rochia e superba [deziuata]

Motisor, de ce doctorul nu ti-a facut o stimulare mai usoara, avand in vedere amh tau?? sa vedem ce ti spune azi la eco...cred ca ai foliculi fara numar [:-)))]

Velvet , capul sus, viata merge inainte  ,  iti doresc sa-ti gasesti echilibrul cat mai repede, si persoana care sa te faca sa vibrezi din nou.

Piscotel , vad ca tu ai fac Fiv la PK, si eu am discutat putin cu el, insa am luat decizia sa merg tot la Zadori pt ca am facut cu el 2 inseminari, imi stie organismul, si cel mai imprtant e ca ma descurc singura sa merg la el ( sotul e placat din tara)...pe cand la Budapesta imi era fff greu....oricum am auzit numai lucruri bune de dansul...mergi pe mana lui

Ligia- ai repetat azi testul???

 

Eu nu am facut NK-urile...nu stiu ce sa fac, vad ca vb si de vit D3..acum aud de asa ceva..luni merg la consult si o sa -l intreb pe doctor. Vineri am fost la endo, mi-a zis d.na doctora ca prolactina nu ridica problme, abia a vrut sa mi dea Dostinex pt 1 luna ( nu bromcriptin care e rea ca drak). ...si mi-a mai zis ca analizele mele sunt fff bune, si am sanse mari sa raman , ca probl nu e la mine ci la sot...am plecat plina de incredere, a crescut inima in mine...vedeti ce conteaza niste vorbe bune pt psihicul nostru...

 

Sa stiti ca si sotul meu e mai mic:) cu 2 ani, suntem impreuna de 9 ani, m-a cerurt de 3 ori in casatorie si abia anul trecut am facut nunta ...la un moment dat credea ca nu il mai iau de barbat [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana la prima stimulare am inceput cu 3 menopur... Light dar fiind multi nu cresteau in ritmul adecvat asa ca am fist nevoiti sa marim doza ca sa creasca toti .   Hiperstimulare am oricum ... Asa ca de data asta am inceput cu 3 menopur si 200 gonal sa vad azi la 16 cum am reactionat ... 

 

 

Fetele sa avem o saptamana plina de vesti bune..   [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...