Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

Dana dar e voie si asa sa iau de capul meu? Ca eu as lua daca e doar dupa mine...desi nu cred sa scada atat de repede spre 2 ... inca prolactina scade repede cu tratament dar la tsh eu stiu ceva de 6 sapt...no sa vedem ca inca tot nu a raspuns doctorasul...

    Poate o sa vi se para ciudat dar eu ma gandeam acum sa repet analiza...poate e greseala de lanorator...azi cam toate au mers pe dos...m-au si in puns de 2 ori caci prima data nu a vrut sa curga nimic...apoi a doua oara mi-a spart vena de am acum ditamai vanataia...si nu stiu...ma tot gandesc ca e ciudat sa creasca asa sub tratament...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lore normal

ar trb sa ai indicații de la

endocrinolog,nu ar strica sa repeți analiza.Eu intr-o luna de la aproape 5 am scăzut sub  2 deci se poate.Ce ar influența tsh-ul sa crească nu sh,vremea rece  [:-)))] hai ca vb prostii acum.

Asteapta si vz ce zc doc tău.

Daca TSH-ul a crescut sub tratament o sa trebuiască sigur sa mărești doza dar cu cat asta nu sh,75-100mg ...cv de genul .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, da, e un medic bun. Bafta si tie!

Corinka, ai dreptate, el stie cel mai bine. Dar deh...cand lucrurile nu merg asa cum vrem, mai apar si indoieli...

Ella, felicitari pentru crestere!

Ligiutza draga, eu in locul tau as mai face o beta maine, daca nu ai facut azi. Mergi fara sa ai asteptari, dar mai bine asa decat sa te intrebi mai tarziu daca a fost ceva.... Si daca nu a fost sa fie de data asta, va fi, poate, data viitoare. Iti inteleg dezamagirea atat de bine...Dar o sa reusesti data viitoare, ai incredere!

Lore, sper ca PK sa iti spuna maine dimineata ce ai de facut, astfel incat sa nu mai pierzi nicio luna. Iti tin pumnii stransi!!!

Seara frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna fetelor. Am Amh ul 1.17 si am 37 de ani. Ce parere aveti? Sunt vecina de la fete D" albe.

 

Eu aveam AMH 1,14 in August anul trecut si am 35 ani. E ok, doctorul îți va da tratament in funcție de cum răspunzi la el!  Ai reușit sa depui dosarul? Nu stiu cum e la medlife ca noi am facut la gynatal obligatoriu spermograma! Bafta multă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...