Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Interviu CA-bcr


Recommended Posts

Sunt chemata la interviu pentru Consilier asigurari in cadrul BCR - asigurari. Cine imi poate da cateva ponturi si sfaturi bune? Cum ma prezint ce spun, ce accept, ce sa nu accept? POate stie cineva si ce presupune acest job? DanaR si baietii ei : http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=352&cid=366&page=2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da asa este, sunt dezamagita. In oferta spuneau ceva de venituri fixe garantate si nu aminteau nimic de un contract gen colaborare. Ei bine jobul este cu contract de mandat . Mie nu imi convine... Am fost dezamagita si de felul in care s-a comportat cucoana... Mi-a pus niste intrebari dintr-o lista de parca eram la chestionarul politiei si atunci cand m-a ascultat pe mine daca am ceva intrebari - am intrebat despre job... mai multe detalii... si-a deschis in fata un dosar enorm cu o gramada de hartii pe care le rasfoia - eu nu pricepeam ce vrea sa imi arate mie ceva sau sa imi dea de inteles ca interviul s-a terminat.... Mi-a raspuns evaziv la ceea ce intrebam eu incat nu am inteles nimic... Munca unui consier este seara de trei ori pe saptamana sunt ore multe de teren, mergeti la oameni acasa, discutati, ca contractul este de mandatar... ca veniturile vor fi in functie de cati clienti aduc... Banuiam asta dar in oferta nu spuneau nimic despre asta ca nu ma duceam de la inceput... In fine proasta impresie mi-am facut. Trag concluzia ca cucuoanele - erau doua, vor sa isi faca echipa de agenti... mi-e nu imi place sa fiu cersetor la usa nimanui. DanaR si baietii ei : http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=352&cid=366&page=2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...