Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 143


Recommended Posts

Pai doctorul s-a exprimat asa in ungureste: administrarea de hormoni va ajuta la scaderea TSH si apoi se testeaza si PRL iar ca sa vedem daca reactioneaza si ea si scade..................eu din asta asa am inteles ca au legatura....sau nu?....pt PRL nu imi fac griji ca aia scade repede cu bromcriptin...si nu e f mult depasita.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 628
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da Lore,ai dreptate.Ce bine ca existati fetele!!cat de greu e cand esti in ceva nou(ca fiv.ul)si nu ai pe cine sa intrebi.Si eu va multumesc pt toate sfaturile de pana acum.Toate prietenele mele sunt cu copii,toata ziua intre job,gradinita,scoala,casa,unde sa mai vin si eu cu problemele mele cu fiv ,probleme de care oricum nu au habar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa nu sh daca au legătura cele doua,Lore le făcuse doare pe astea doua si de aia vb de ele.

Laurita eu mergeam la Totolici Nicoleta,nu am cuvinte sa o laud,un doctor extraordinar.

Lore ai vz ca ai găsit o solutie.

Fetelor  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata  [flo2]  .

 

La 10 am eco sa vedem cat au crescut viitorii pui . Am emotii si in acelasi timp dureri destul de mari. Sunt in tren spre Bucuresti si parca acum se dezintegreaza ... Sper sa primesc numai vesti bune astazi ! 

 

Va pupacesc  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața fete

 

Primăvară făină va doresc!

 

Am cam pierdut șirul discuțiilor....Am și eu o perioadă la muncă de îmi vine să îmi iau geanta și să plec ... Sunt în pline negocieri...De câteva săptămâni mă cert cu sindicatul.... Nu mă mai țin nervii...

 

Moți succes! :*

 

Mimi felicitări! :*

 

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...