Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Velvet, nu vreau deranjez si daca o fac, scuza-ma te rog, dar atat vreau sa iti spun ca daca ai început o noua viata înseamnă ca esti o femei puternica si curajoasa! Si te admir pt asta! Trebuie sa ai încredere in tine, sa te pui pe tine pe primul loc si cu siguranța lucrurile o sa se așeze exact asa cum trebuie ca sa fii împlinita. 

Iti doresc tot binele din lume! Va veni o zi doar a ta cand o sa ai si pinguinii tai dragi!  [flo2]  [flo2]  [flo2] Te pup 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, nu e nimic greu de înțeles. Da, e greu cand strângem frustrări, cand ne lăsăm pe ultimul loc, cand încercam orice ca sa fie mai bine si nu ne iese. Important e ca ai luat o decizie pe care ti-ai asumat-o si de acum înainte cu toata oboseala acumulata, tine capul sus si timpul le vindeca pe toate, greu de crezut câteodată, dar asa e. O sa fie bine, asa sa iti spui mereu! :* 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate și eu am făcut 2 luni de stimulare cu gonal-f dar nu am ramas insarcinata . Nu stiu ce sa fac în plus pentru a obține ovulatie. Mai am încă 2 luni pana sa ajung la FIV.  

Ați incercat careva vreun tratament naturist care v-a ajutat pentru obtinerea ovulatiei? Eu am tot auzit de la Branca ursului, știți din experienta dacă este buna?

Dati-mi un sfat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...