Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anaxorroxana, progesteronul este hrana bebelui, sunt fete care iau doze foarte mari, dar la noi fiind vorba de sarcina naturala produce si organismul.

 Mie la fiv mi-a recomandat 3 lutinus pe zi, la sarcina naturala puneam 2 pe zi.

1 lutinus este egal cu un utrogestan de 200, deci e ca si cum as fi pus un utro dimineata si unul seara. Părerea mea, din cate am citit este ca rau nu face, dar eu nu sunt medic si nu pot sa iti spun cat sa iei, cel mai bine este sa faci analiza sa vezi cum stai si sa vb cu medicul.

Dea, multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adidi, eu la primul eco, as fi avut fix 6 saptamani, dupa ultima menstruatie, iar dr a zis ca am 5 saptamani, abia după o săptămână am mers din nou sa aud inimioara, apoi la 2 saptamani un alt eco si deja incepuse sa recupereze. La morfo de primul trim la 12 saptamani eram in urma cu 3 zile, iar acum la morfo de 20 saptamani a fost exact cat este si după ultima menstruatie. Eu zic sa nu îți faci griji, dr mi-a zis ca ei nici nu iau in calcul daca este o săptămână plus sau minus pt ca se recuperează. Sarcina usoara pana la termen!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci atatea probleme imi fac de nu am putu dormii deloc azi noapte.mi e frica sa nu se opreasca in evolutie.marti ma duc din nou la eco sa vedem .adevarul e ca nu prea am stat saptamana asta relax plus ca am si lipit ceva cu silicon si am stat in mirosul ala vrea 20 minute.ma gand3sc acuma la tot felul.pofta de mancare nu am si mi e greata non stop.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...