Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce liniștite pe aici  [fal] . Ce faceti fetelor? Cum sunteti?

Noi ieri am implinit 22 saptamani, am fost la eco bebe are 450g si e foarte activ toata ziua. In ultimul timp m-am simțit foarte bine, uneori ma gândesc ca daca nu l-as simți pe bebe nici nu as crede ca sunt gravidă, sper sa fim bine in continuare.

Anaxoroxana, ai repetat beta? Te asteptam cu vesti bune! Doamne ajuta!

Va pup pe toate fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu nu vin cu vesti  bune.sarcina  s a oprit in evolutie la 6 saptamani.nu a fost sa fie asta e .am luat teatament medicamentos pt eliminare si sper sa fie ok.maine ma duc la control sa vedem daca s a eliminat totul.vreau sa mai incerc un nou fiv poate Domnul ne trimite un fratior pt minunea pe care o avem.oare cate pauza trebuie dupa avort?oricum luni sun la Sibiu sa vedem ce si cum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și la mine este oprita din evoluție...ar fi trebuit sa fiu în săptămâna 5, dar joi am făcut BETA și era 24,68 și azi când l-am repetat la 48 de ore era doar 10.  Am întrerupt Duphastonul,Utrogestanul și Femibion ul și Aspenter ul...oare îmi va venii singur ciclu , sa elimin tot fără a fii nevoie de un alt chiuretaj?

Am mai pierdut anul trecut o sarcina dar eram în 9 săptămâni...si a trebuit chiuretaj..

Ați mai pățit asa , sa se elimine singure și cat timp durează pana începe sângerarea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,imi pare rau pt tine.sigur vei reusi intr o zi numai sa nu te dai batuta.eu am luat pt eliminare pastile de artrotec si fiole de maleat de ergometrina.a doua zi de cand am intrerupt tratamentul de sustinere si am inceput asta de eliminare au inceput sangerarile.sper sa fie ok.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...