Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Bună ziua, fetele ! Nu am mai scris de ceva vreme. Imi pare rau pentru vestile proaste dar să nu ne pierdem speranța la un final fericit ! Eu pe trei mai am a doua întâlnire cu dl dr I. Acum stabilim si noi in concret de urmează să facem. Imi recomandați o cazare drăguță din toate punctele de vedere pe tru o noapte  ? O săptămână bună să aveți şi multă sănătate !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mădălina, noi am stat la Casa Contiu si la Pensiunea Turist, nu sunt hoteluri de lux, dar a fost curat, au baie in camera, tv, internet si au fost cele mai ieftine pe care le-am găsit atunci si noi am stat prima data doar o noapte, iar a doua oara 2 nopti asa ca nu prea ne-a interesat decat sa avem unde sa dormim in condiții decente

Aici este site-ul pe care le-am găsit, sunt foarte multe oferte asa ca ai de unde alege

http://m.turistinfo.ro/sibiu/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-sibiu.html

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mădălina, o cazare foarte buna si ieftină o găsești pe booking. Se numește Central Square. Nr de telefon al proprietarei este 0741556731. Se afla chiar in centru, pe pietonala. Prețul este 110 lei camera(m-am uitat pe site). Un cuplu tânăr are aceasta locație. Este curat si cald. Eu am stat aici mereu, iar înainte de a naste am închiriat o camera timp de trei saptamâni. Sunt trei camere. Doua sunt cu kicineta, una fără. Succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor, mie mi-a zis dr.I sa iau desorelle 21 de zile si apoi in prima zi de CM sa il sun iar. Eu ultima data am stat la un apartament care l-am gasit pe booking si mi s-a parut o cazare de nota 10, se numeste apartament Miki, mai jos pun si link, sper sa-l fi copiat bine http://www.booking.com/Share-T8eU1u

 

O zi frumoasa sa aveti!!!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseară am fost la dl doctor Ispasoiu și mi-a spus ca în maxim 10 zile de la oprirea Duphastonului ar trebui sa înceapă sângerarea.  A spus ca nu e nevoie de niciun medicament pentru eliminarea având în vedere ca era o sarcina fff mica.

Încă nu mi-a venit....aștept. 

Dansul mi-a spus ca de la următorul ciclu putem relua stimularea ovariana mai am 2 luni de încercări natural...

Dar acum mai avem o problema...soțul după spermograma de săptămâna trecută are doar 19 % spermatozoizi normali, restul cu defecte de cap...si trebuie o mica operație de varicocel ca sa ii crească numărul de spermatizoizi  normali. Și abia după sa mai încercăm sa rămân...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anaxoroxana, sotul meu cand am făcut fiv-ul avea 16% forme normale, motilitate de tip a, 0% , iar motilitate tip b, 75% si uite ca am reusit natural, asa ca nu vad de ce te stresezi cu asta ca si tu ai reusit sa ramai. O explicatie pt oprirea sarcinilor nu iti va da nimeni, există foarte multe cauze, iar la sarcinile astea mici nu prea se pot determina.

Cariotipul nu v-a recomandat sa il faceti?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...