Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata fetelor.Ieri am facut si noi morfologia toate bune bebe are 600 gr.Nu pr3a a vrut sa ne arate fata a preferat sa stea cu spatele la noi dar e bine ca a reusit sa il masoare.

Eu nu am auzit de morfologia de trim 3.Eu nu cred ca o voi face ca nu a zis dr nimic de ea.Eu consider ca daca primele 2 au iesit ok ar trebui ca bebe sa fie ok.

Voi cum va simtiti?Ce fac bebeii?

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! De doua zile tot sun la Polisano de pe Constitutiei si nu imi raspunde nimeni, intra robotul la final. Stiti daca s-a modificat ceva? Numarul la care am sunat e 0269 224 482.

 

Multa sanatate fetelor cu burtici! Ma bucur ca sunteti bine! :* 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, ma bucur ca sunteti bine! Noi abia in 19 avem programare, dar suntem bine si foarte activi. In sfarsit am reusit si sa filmez putin [:-)))] .

Lory, bine ai revenit! Pe noi in urma cu fix un an, fiv+icsi ne-a costat 17.500 lei, aici intrand absolut tot (analize, tratament, procedura, drumuri, etc.)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, ma bucur ca sunteti bine! Noi abia in 19 avem programare, dar suntem bine si foarte activi. In sfarsit am reusit si sa filmez putin [:-)))] .

Lory, bine ai revenit! Pe noi in urma cu fix un an, fiv+icsi ne-a costat 17.500 lei, aici intrand absolut tot (analize, tratament, procedura, drumuri, etc.)

Te rog spune-mi ce inseamna ICSI?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...Nu am mai intrat de mult pe aici...Care ati facut recent FIV la Sibiu si cat v-a dus cu totul ca Programul nu se mai tine...Va pup...

Buna, eu urmeaza sa incep luna asta si pana acum analizele au fost in jur de 2500 ron, voi face fiv de ziua 5 care v-a fi 9200 ron+ tratamentul care inca nu stiu cat va ajunge

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...