Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, draga, eu sunt mereu in umbra la babute. Doar ca am ajuns la punctul in care nu mai am nici planuri nici frustrari, Lucrez doar la rabdare! [mata] By the way, si eu am avut aceeasi reactie la melatonina in prima noapte si am 3 saptamani de tratament. Iar daca nu fac intuneric si liniste complet nu adorm mai repede de o ora.

Te imbratisez [grup]  si iti doresc intelepciune pentru a lua cele mai bune decizii in ceea ce te priveste si legat de pinguini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arsa  [pup] nu stiu daca mai sunt in stare...dar viata mi-a aratat cat de imprevizibila e...iti doresc sa reusesti si sa fie totul bine pana la capat! deci noi doua reactionam invers la melatonina  [alcool] sper ca nu! ca si asa nu stau eu prea bine cu somnul.tu iei 3 mg?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Velvet, im prima seara am rupt pastila de 3 mg in jumatate si dupa o ora in care am vazut ca nu s-a intamplat nimic am luat si cealalta jumatate si m-am "camulflat" in intuneric si liniste. Si de atunci tot o pastila intreaga de 3mg. Eu le-am ales pe cele mentolate cu administrare sublinguala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veve, draga, stii ce e cel mai deranjat? Ca pana acum tot altii au ales pentru noi deznodamantul fiecarei povesti (incepand cu Doamne si pana la cei de langa noi). Asa ca si de data asta medicamentul isi va alege efectul asupra noastra!

Tu vezi ce faci cu ovulatia aia si poate vei reusi sa o folosesti in favoarea ta (ca batranii care nu isi permit sa iroseasca nici o erectie [:I] ). Asa ca, poate... vreodata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arsa erectia o cam irosesc  [alcool] ca asta e situatia...dar daca s-o nimeri vreodata...cine stie ce m-o mai astepta  [alcool] eu chiar sper ca va mai fi bine si pt mine...de fapt,nu cred ca sper...ci imi doresc sa mai fiu bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...