Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor, Kyty și Velvet Multumesc de întrebări. Noi suntem bine, creștem, cel puțin eu :)) adun kg și mă simt ca un balonaș :)) buburuza e activa deși mult spațiu nu prea mai are dar se împinge și îmi deformează burtica după cum vrea ea :) De cumpărat vreau sa încep de luna viitoare. Trebuie sa îmi fac o lista sa văd ce și cum sa iau pt ca încă nu știu sigur nimic. Legat de burtica sunt și eu ca Ana când văd o alta graviduță cu burta mică iar eu.... am ce duce de a mea :)) Velvet tu încă nu te-ai decis sa mergi la o noua încercare? Haide ca mai trebuie sa vina un stol de berze pe aici ca nu a mai fost de ceva timp

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

lorelay ma bucur ca esti bine si tu si bebe  [flo2] eu nu mai incerc,dar nu se stie unde si in ce directie ma va duce viata...pt asta am platit taxasi-am semnat contractele.dar de facut ceva,nu mai pot.nu ma vad singura cu un copil al lui.n-am mai putut.ma rupe-n doua,dar nu pot...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ma bucur ca ne mai dai vesti din cand in cand! Puiutii tai sunt deja mari, parca in august, implinesc un anisor?

Si noi suntem bine, din ce in ce mai mari, tot prin august ar trebui să avem si noi marea întâlnire, sper sa fie cuminte si sa stea acolo pana la termen.

Va pupam!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...