Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mădălina in 10 zile vine menstra. Iar atunci suni in prima zi și vezi cu ce injectabil începi. Fetelor noi suntem bine, pot sa zic ca acuma parca simt mai bine gradele de afara și încep sa prefer umbra :) Ana știu ce spui și cred ca îți iubești nepotul pt ca eu iubesc copii prietenilor și mai nou și a necunoscuților ii privesc așa cu dragoste. Cred ca toate visam la momentul acela când va avea loc marea întâlnire. Kyty cum sunteți?ce faci? Velvet tu unde îți faci planuri de concediu? 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mădălina in 10 zile vine menstra. Iar atunci suni in prima zi și vezi cu ce injectabil începi. Fetelor noi suntem bine, pot sa zic ca acuma parca simt mai bine gradele de afara și încep sa prefer umbra :) Ana știu ce spui și cred ca îți iubești nepotul pt ca eu iubesc copii prietenilor și mai nou și a necunoscuților ii privesc așa cu dragoste. Cred ca toate visam la momentul acela când va avea loc marea întâlnire. Kyty cum sunteți?ce faci? Velvet tu unde îți faci planuri de concediu? 

Multumesc de raspuns ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.Ce faceti?Succes fetelor care ati inceput procedura.Va tin pumnii sa veniti cu vesti bune.Trebuie sa mai apara gravidute pe aici.

Lore noi suntem bine...saptamana viitoare mergem la control.Si pe mine ma termina caldura...eu care sufeream inainte de frig indiferent de vreme acum sufar de cald:))))

Am racit destul de tare...fac tratament cu antibiotice:(.

Astept sa treaca saptamana sa merg la dr sa vad ce face bebe.

Ana cum esti?Bebita ce face?

Dea tu cum mai esti?

Cum stati cu kg?Eu am luat in jur de 8 kg pana acum...burtica a inceput si ea sa prinda contur...obosesc din ce in ce mai mult...ma mai doare si spatele.

Ma enerveaza la culme ca din cauza ca transpir mult am impresia ca fac pe mine mereu:)))))))

Voi aveti probleme de genul?

Va poop si astept vesti frumoase 

Velvet capul sus ca viata merge inainte indiferent de ce decizie vei lua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, noi suntem bine, e agitatie mare in burtica toata ziua si asta ma bucura foarte tare, am reusit de cateva ori sa il si filmez.

Cu kg stam bine momentan, m-am speriat la inceput ca am pus mult dintr-o data, dar in ultimul timp parca am stagnat, am 11,5 kg puse pana acum.

Singura problema este ca deja de cateva zile au aparut contractiile false si sper ca asta sa nu prevesteasca sosirea lui bebe prea devreme. Urmatorul eco il avem abia in 20, sper sa treaca timpul cat mai repede. 

Pupici  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 bine. Miercurea viitoare mergem la control-morfologia de trim 2. Eu am pus cam 9 kg... sigur o sa ma certe dr.   [:)] . Bebele e cam leneș... sau asa cred eu pt ca inca nu se simte la mana. Mama zice ca nici eu nu am fost foarte activă în burtica... Asa ca nu imi fac griji. Mie au început să mi se umfle picioarele destul de tare de cand a început să fie mai cald. Azi am început să calculez de cand pot sa imi iau prenatal

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/mobile/close_popup.png

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, noi suntem bine, e agitatie mare in burtica toata ziua si asta ma bucura foarte tare, am reusit de cateva ori sa il si filmez.

Cu kg stam bine momentan, m-am speriat la inceput ca am pus mult dintr-o data, dar in ultimul timp parca am stagnat, am 11,5 kg puse pana acum.

Singura problema este ca deja de cateva zile au aparut contractiile false si sper ca asta sa nu prevesteasca sosirea lui bebe prea devreme. Urmatorul eco il avem abia in 20, sper sa treaca timpul cat mai repede. 

Pupici  [flo2]

Ana tu cum simti contractiile.Am si eu momente  destul de dese cand mi se intareste burtica.Nu am dureri.Am inteles ca sunt normale doar ca nu stiu cat de dese ar trebui sa fie.Miercuri merg si eu la dr si o sa vb cu el sa vad ce imi spune.Am mai observat cand se misca bebe mi se mai intareste burtica. Offf atatea lucruri noi si nu stim daca sunt ok sau nu.Hai ca nu mai avem mult:)

Lore tu ai contractii de genul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...