Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Daniela, [flo2] cu siguranță va fi bine în iulie. Eu am avut o stimulare f agresiva și am fost și eu în situația să renunț, dar am zis să continui, nu am ce pierde: am avut 2 ovocite, deși nu mai speram la un moment dat că o să imi crească cei doi foliculi. [:)]

 

Sper ca va fi bine, oricum nu renunt cat inca mai pot. Mult succes sa fie beta maree si sa ne dai vesti bune!!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra doamne ajuta sa fie beta pozitiva.Va doresc la toate sa reusiti si sa deveniti mamici fericite.

Am fost si noi la control bebe cantareste la 28 zile si 4 zile 1300gr.Totul este in regula.De acum am intrat in trim 3 si ne apropiem de momentul dorit.

Aaaa ma bucur mult pt voi ca bebelina e cuminte.

Ana ce mai faci?Tu cum mai esti?Ce mai zice bebe?

Lore..Dea voi ce mai faceti?Lore tu cat mai ai pana nasti?Cr3d ca esti pe ultima suta de metri.Mai ai putin parca.

Ati inceput cumparaturile?

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Noi am fost miercuri la control si la 23 săpt si 4 zile avem 660 grame. Totul e ok. Bebe e activ în general după ce mănânc si cand stau întinsă. Dr a zis ca pot sa merg la strand si la mare dar sa fie burtica acoperită si sa nu exagerez cu soarele. 

Azi am comandat un cărucior după care m-am tot uitat si l-am gasit la reducere.  Pana acum nu am luat altceva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty si noi suntem bine, bebe e activ ca intotdeauna, nu stiu ce ma voi face cu el daca va fi la fel si dupa nastere  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Marti merg si eu la dr, abia astept sa vad cat a crescut, la 26 saptamani avea 850g.

Luni am fost la cumparaturi, am luat patutul si caruciorul, erau singurele lucruri care ne mai lipseau si nu am vrut sa mai aman pt ca sunt din ce in ce mai mare  si mai grea [:-)))] si pe caldurile astea imi va fi foarte greu mai incolo sa mai umblu prin magazine. 

Azi am implinit 30 saptamani si am reusit sa intru in prenatal, de acum relaxare totala  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...