Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Bună.

O întrebare pt fetele care nu sunt din Sibiu.

Voi după transfer , cate zile ați stat în Sibiu ?

După ce am citit postările voastre , am înțeles ca a-ți ramas peste noapte acolo ....

 

Noi stam la 100 km de Sibiu , într-adevăr e autostradă directă pana la noi dar și asa sunt putin gândită ... avem 2 cupluri care au făcut Fiv cu dr. Ispășoiu, ambele reușite care nu au rămas în Sibiu .

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oany, de la noi sunt aproape 200km pana la Sibiu, la fiv am plecat imediat dupa transfer, dar am stat intinsa in masina, iar apoi cateva zile nu m-am ridicat din pat si beta a fost negativ. La fet am stat o noapte in Sibiu, dar asta pt ca am vrut sa vizitam imprejurimile, iar apoi am mai facut niste escale prin Valcea, pe Transalpina, etc, am ajuns acasa in z5 dupa transfer si a fost pozitiv, faptul ca nu a rezistat e altceva. Parerea mea este ca reusita nu tine de cat stai dupa transfer, mai important e sa fii relaxata, sa incerci sa iti ocupi timpul cu altceva pana la beta.

Referitor la kg in plus, in aprilie cand am inceput fiv-ul, aveam 51 kg, iar in decembrie cand am aflat de sarcina aveam 57kg.

Bafta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc frumos, Ana 

 

Noi suntem la început acum , mai am timp sa ma gândesc ce vom face...

 

Sper din suflet sa reușesc sa fiu calmă și relaxata dar nu prea cred.... firea mea e una agitată  [:-)))]  [:-)))]

 

O zi minunată tuturor și plina de reușite... pupiciiii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana ma bucur mult ca bebe este bine si ca esti si tu bine.Cum rezistu caldurii?Te-a chemat dr tau sa faci tns-ul?Eu luni merg prima data.

Oany iti doresc sa ai multa bafta si sa fie cu noroc din prima.Si eu tot dupa transfer am plecat imediat acasa.Dr a spus ca nu are nici o treaba si ca pot pleca linistita cu masina.Eu zic ca mai tine si de noroc.Si eu am facut fiv tot cu dr Ispasoiu si am ramas din prima.Pot spune ca am fost o norocoasa la ce probleme aveam.

D-zeu ne-a ajutat si ma rog sa fie bine pana la sfarsit.

Sa nu iti pierzi speranta..trebe sa fii linistita si optimista.

Fetelor va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, din pacate bhcg - ul este negativ....Ciudat acest FIV, am crezut ca de data aceasta va fi bine, simteam ca am ramas insarcinata....dar, de miercuri mi-a venit ciclul menstrual, iar dupa 2 zile, am hemorargii urate si dureri insuportabile....

Voi lua o pauza de 3 luni, apoi vom mai vedea...Am la activ 4 FIV-uri, doua la București cu dr Tutunaru, două aici, cu dr Ispășoiu; voi face poate ultimul FIV in toamna sau la anul...Am 41 de ani, timpul nu este prietenul meu...

Vă tin pumnii celor aflate in stimulare [flo2]  și sarcina ușoară gravidutzelor [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...