Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Imi pare atat de rău Denisa! Te rog Denisa sa insisti pt anestezie suplimentară la chiuretaj. Majoritatea medicilor fac o doza de anestezie si de obicei nu isi face efectul suficient si nu le pasa. Sper din tot sufletul sa ai un medic înțelegător. Dumnezeu sa iti dea multa putere!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iuly, am vorbit cu medicul doar prin mail. I-am pus câteva întrebări si mi-a răspuns foarte succint. Va trebui sa repet toate analizele pt ca nu mai sunt valabile dupa 6 luni si in plus mi-a zis si mie sa fac Cariotipul. 

Probabil ca la finalul lunii Iulie o sa incep un nou FIV. Avem niște evenimente in familie înainte si nici cum nu pot mai repede si chiar as vrea sa fiu cât mai relaxata. Acum având experiența primului FIV, stiu la ce sa ma astept si sper din tot sufletul sa avem un pic de noroc de data asta. 

Tu cum esti? Te-ai hotărât cand începi următorul FIV? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, felicitări pentru păpușică! Sa fie sănătoasă și voioasa și sa îți însenineze zilele.

Adidi, important e ca este! Oricum, ziua 8 este încă devreme. Eu am avut 85 în ziua 7 la o sarcina gemelara. Doamne ajuta sa evolueze perfect și sa duci acasă un copilaș sănătos. 

Lorelay, sa te audă Doamne! Și eu ma rog pentru asta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...