Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumesc frumos ! 

Nu ştiu nimic de acest dl dr Tica Vlad. Eu mergeam in Constanta la alti medici şi anume dl Fawaz şi dl Pețeanu.  Ştiu că în tinerețe mama mergea la un dl dr Tica renumit pe atunci şi mă gândesc că cel de acum e vreo rudă.  O săptămână uşoară vă doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună fetelor..

Cum sunteți?

 

Voi ați avut ceva simptome pe durata anticoncepționalelor ( la aproximativ 30 min după ce i-au pastila îmi vine sa vomit și am o stare de greață care ține vreo 10-15 minute ). Nu am luat niciodată anticoncepționale.

Sunt normale?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ma gândeam ca probabil și anul acesta va fii în jurul lunii iulie... anul trecut tot în luna iulie a avut .... Săptămâna viitoare termin anticoncepționale și trebuie sa sun, oare se întoarce?

 

Mie dl dr I mi-a zis că în prima săptămână din iulie este un congres şi centrul este închis.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor, chiar dacă nu reușesc sa mă conectez des aici sa știți ca va țin pumnii la toate cele care sunteți in aceasta lupta. Kyty ai dreptate, nu mai e mult pana la marea întâlnire. Luna lui cuptor îmi va da cel mai mare și frumos cadou. Tu cum te simți? Cum te împaci cu caldura aceasta? Ai intrat pe prenatal? Velvet chiar dacă nu știu mai exact ce sa te întreb in legătura cu lupta aceasta sa STI ca mă gândesc la tine și știu ca vine ziua in care soarele va străluci dinou pe cerul tău. Ana tu ești cea mai activa aici și sa STI ca te citesc cu mare drag. Nu e diferența mare între noi așa ca îți doresc naștere ușoară și un bebe răbdător pana la termen. Scuze pt roman dar când reușesc sa intru uit sa mă opresc din scris :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...