Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Offf Doamne.... 

Sa fim puternice , sa avem răbdare și încredere în Dumnezeu...  pana la urma sa se va rezolva totul !

 

Am intrat puțin în panica după ce am citit ce ați scris .... cand în sfârșit ne hotărâsem se face FIV , ma convinsesem psihic în privința proceduri și tot ce include ea , m-am alarmat puțin azi   [smulgpar] ....

 

Asta e...

Mergem înainte...

 

Pupiciii  [:)]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ştiu cum sunteți voi, fetelor, dar aşa imi vină să plâng in pumni...mereu am avut câte o piedică. Parcă nu mai vine odată momentul procedurii pentru că tot apar diverse. Şi ieri iar mi-a picat moralul după telefonul de la Polisano. De unde atâta răbdare când simți că nu mai rezişti....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai liniștită...

Exact asa a fost și la noi ... de 2 ani încoace de fiecare data când trebuia sa începem procedura aparea mereu cate ceva ( anul acesta trebuia sa începem în februarie dar a trebuie sa ma operez și sa urmez tratament cu antibiotice 2 luni ) ....dupa fiecare piedică urma o perioada urata (psihic )și intram în dubii pt Fiv....ziceam ca asta e un semn și ca nu e momentul ...

 

În privința soțului, eu mereu merg singura , el vine doar când trebuie sa " de-a și el ceva " [:-)))] ...  

 

Mădălina, fii tare ... o sa fie bine...

Pentru momentele minunate pe care le vom simți trebuie sa luptam puțin mai mult ca ceilalți !!!

Te pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stai liniștită... Exact asa a fost și la noi ... de 2 ani încoace de fiecare data când trebuia sa începem procedura aparea mereu cate ceva ( anul acesta trebuia sa începem în februarie dar a trebuie sa ma operez și sa urmez tratament cu antibiotice 2 luni ) ....dupa fiecare piedică urma o perioada urata (psihic )și intram în dubii pt Fiv....ziceam ca asta e un semn și ca nu e momentul ... În privința soțului, eu mereu merg singura , el vine doar când trebuie sa " de-a și el ceva " [:-)))] ... Mădălina, fii tare ... o sa fie bine... Pentru momentele minunate pe care le vom simți trebuie sa luptam puțin mai mult ca ceilalți !!! Te pup

 

Da, asa e, trebuie să luptăm mai mult şi mereu să fim cu forțe proaspete dar am şi momente grele. Noi am vrut în martie dar nu ne-au ieşit nişte analize bune şi am luat tratament. Apoi a murit socrul meu...apoi concediul dl dr astfel încât programasem la sf de iulie.  Nu aş vrea să stau singură in Sibiu dar cum o vrea Dumnezeu. Eu sunt din Constanța. De unde esti,  Oana ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Orăștie, jud. Hunedoara..

 

Ai dreptate, e mare distanță voi ..

 

Si noi am avut episodul cu analizele, apoi noi am avut câteva nunti importante , am zis câteva luni sa ne revenim cu bani,  uite așa am ajuns acum sa stam și sa așteptăm...

Acum îmi pare rău că am lăsat sa treaca timpul și am dat importanță la altceva , dar asta e viata ....

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...