Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor.Ma pregatesc pt un nou fiv.Am trimis toate analizele si acuma astept menstra.Trebuie sa sun in prima zi.Cred ca voi urma protocol lung pt ca amh mic.Nu mai stiu cum se procedeaza.....sun prima zi apoi oare ma cheama la eco sau imi spune prin telefon cand sa fac dipherelinul?nu mai tin minte procedura desii la primul fiv tot protocol lung am avut.off uitaca....In alta ordine de idei am inteles ca sunt ceva problrme cu clinica eu cam pe 13-14 ar trebuii sa fiu prima zii.sper sa se rezolve pana atunci sa nu mai amanam pupici la toate.mi a fost dor de voi dar v am urmarit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madalina, priveste șederea la Sibiu ca pe un concediu de relaxare...Ai ce face zilnic in Sibiu.Ia-ți și cele mai relaxante cărți de citit, vara e superb în piețele orasului: cultura, muzica, relaxare. Pregateste- te moral, nu pleca cu mici ganduri triste ca esti singura, ca stai mult in Sibiu...Fii optimista! Tinem pumnii! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Madalina, priveste șederea la Sibiu ca pe un concediu de relaxare...Ai ce face zilnic in Sibiu.Ia-ți și cele mai relaxante cărți de citit, vara e superb în piețele orasului: cultura, muzica, relaxare. Pregateste- te moral, nu pleca cu mici ganduri triste ca esti singura, ca stai mult in Sibiu...Fii optimista! Tinem pumnii! [flo2]

 

Ai dreptate ! Trebuie sa fiu optimistă ! Am acumulat oboseala de la muncă peste nerăbdarea asta şi mai am momente triste uneori din cauza asta.

Mulțumesc de încurajări !  [flo2]  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună fetelor , 

 

Sunt într-o mare dilema... azi am sunat toată ziua la clinica, telefonul era mereu ocupat...

Am sunat jos la recepție au zis ca e deschis și ca fetele sunt sus dar probabil vorbesc la telefon... 

Cine știe ce e defapt !

 

Azi e ultima zi de anticoncepționale în 3 -4 zile ar trebui sa vin CM , dar nu știu dacă s-a rezolvat problema la clinica...

 

Oare pot sa iau încă o săptămână de anticoncepționale pana luni ( 10 iulie ) CM  mi -ar veni după data de 12 iulie și sper pana atunci sa rezolve problema  sau le termin azi vin CM în 3-4 zile  si încep iar 21 zile de anticoncepționale din prima zi ?

 

Ce sa fac ?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...