Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Lor3lay, cum esti? Ai nascut? Asteptam vesti de la tine!

Eu azi am fost la control, se pare ca bebe vrea sa vina mai repede, am contractii asa ca luni ma interneaza si vedem cat mai putem amana momentul. In rest e ok, are 3 kg. Doamne ajuta sa fie bine!

Kyty, Dea si celelalte fete, voi cum sunteti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele ape deja trebuie sa nasteti îmi dau seama ca nu am mai intrat de mult timp....ma înțelegeți voi greu tare singura cu 2 obraznnicuti care descopera in fiecare zi ce se mai pot urca intr-un loc nou:))))sunt dependenți de mine sa nu vada ca plec ca e jale uneori recunosc ca imi pierd răbdarea cand urla asa isteric dar ma adun si continui pt ei 

a trecut asa repede primul an ca de multe ori parca nu m.Am bucurat suficient de bebeluseala lor in 21aug fac 1 an....

Am citit despre clinica trist ca se intampla asa dar poate sa reia totul in mod normal

Pupici nasteri usoare Ana Kty Lory

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele ape deja trebuie sa nasteti îmi dau seama ca nu am mai intrat de mult timp....ma înțelegeți voi greu tare singura cu 2 obraznnicuti care descopera in fiecare zi ce se mai pot urca intr-un loc nou:))))sunt dependenți de mine sa nu vada ca plec ca e jale uneori recunosc ca imi pierd răbdarea cand urla asa isteric dar ma adun si continui pt ei 

a trecut asa repede primul an ca de multe ori parca nu m.Am bucurat suficient de bebeluseala lor in 21aug fac 1 an....

Am citit despre clinica trist ca se intampla asa dar poate sa reia totul in mod normal

Pupici nasteri usoare Ana Kty Lory

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eiii ce frumos mai ai puțin Ana și îți vei cunoaște bebele.Si noi marți mergem sa facem tns-ul.Ultimul control ar trebui sa il avem pe 15 August.In rest sunt ok numai ca îmi este din ce in ce mai greu...ma ridic greu din pat...ma dor picioarele suport foarte greu căldurile  astea.Asteptam și noi sa treacă săptămânile și sa vina bebe:).

iti doresc din suflet naștere ușoară și sa ne povestești cum a fost și cum e bebe.

Miha deja a trecut anul.Repede mai trece timpul.Aveti grija de voi și de pisoiasii voștri.

Lore cum ești?

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...