Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari Aaaa, sa fie sanatoasa.

Camy eu as vrea in iunie sa incep cu anticonceptionalele si din iulie stimularea probabil. Sa vedem in functie si de analize ca si mie imi expira cele hormonale, le am facut in noiembrie . El a zis sa merg cu rezultatul la Cariotip cand il am si mai vb atunci cum facem. Si atunci ii spun si de celelalte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuli , si eu ma gandeam sa am toate analizele facute in luna iunie si sa merg cu ele la Sibiu sa discutam cum vom face de data asta pentru ca mi-a zis in mail ca vom face cu totul alt tratament. Ca asa pe mail imi raspunde in cateva cuvinte si uneori nu inteleg exact ce vrea sa spuna. Oricum pana atunci mai este. Te pup si bafta sa ne auzim cu vesti bune la vara!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara ! Denisa, imi pare enorm de rău ! Iti doresc toată sănătatea din lume şi multă putere ! 

Mie mi- a iesit Ureaplasma pozitiv si sotului o infectie cu E coli aşă că avem încă o piedică în a ne apuca de fiv. Nu vreau să mai anticipez eu luna în care vom face fiv pentru că nu ştiu ce mai apare şi iar sunt dezamăgită că trebuie să amânăm. Facem paşi mărunți şi siguri, ne preocupăm de sănătatea noastră şi nu încetăm să ne rugăm pentru o minune ! Ştiu sigur că toate vom avea parte bucuria supremă ! 

Sănătate multă fetelor însărcinate ! Felicitări proaspetei mămici şi sănătate !

P.S. Am început un tratament naturist pentru endometrioză şi creşterea imunității. 

Vă pup, fetelor şi mă bucur că v-am găsit aici ! E un pic mai uşor cand ştii că nu eşti singură in lupta asta nedreaptă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...