Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna Oany18,ieri am fost la ecograf , mi-a spus ca am 9 foliculi pe dreapta, si 8 pe stranga, in jur de 12-13 mm, endometrul este de 9, doctorul a zis ca pana acum e totul perfect, am reactionat foarte bine la tratamentul de stimulare, mi-a mai dat in continuare ieri si azi gonal 150 si orgalutran, si maine ma duc din nou la eco.A spus ca cel mai probabil vineri avem punctia. 

Sunt balonata, si am ceva dureri de ovare, simt un disconfort, dar ..nu mai conteaza  asta, sper sa fie bine in continuare .

 

Va pupacesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Azaleea , bine ai venit !

Si eu fac Fiv tot cu dr. Ispasoiu ... e super de treaba , noi mergem de 3 ani la el. Il recomand ! 

Cred ca depinde de ce diagnostic ai si in functie de analize...

 

CMC1 , maine merg la eco sunt foarte nerăbdătoare și emoționată. .. Am simțit si eu un mic disconfort si o ușoară durere de ovare, sper ca e de bine ... Sa fie bine , te puppp

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Nu am mai intrat demult pe forum. Felicitări proaspetelor mămici!!! Sa fie Bebelușii sănătoși si sa va aducă numai bucurii!  :D 

 

Încerc si eu sa ma adun si sa o iau încet pe drumul spre al doilea FIV. Deocamdată incep din nou cu analizele si sper ca in Octombrie sa le trimit Dr ului Ispășoiu. 

Oare ce se mai aude de el, pleacă de la Polisano la clinica Cealaltă clinicalmed? Sper sa mai am cui sa ii trimit analizele :P 

 

Mult succes fetelor care sunt in focuri! Pupici 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Oany18 iti multumesc de raspuns!

Avand in vedere discutiile de aici legate de plecarea domnului dr. Ispasoiu la cealalta clinica credeti ca are sens sa-mi fac o programare la Polisano Sibiu in perioada urmatoare? Sau ar fi indicat sa-l contactez prin alta metoda, ma gandesc la un email?  Oare este deschis la comunicare prin email? ( si daca aveti emailul dansului va rog sa mi-l trimiteti si mie). Multumesc!

 

Mult succes tuturor aspirantelor la titlul de mamica! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...