Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt in drum spre Sibiu inca nu stiu daca ma duc pentru fiv sau pentru o confruntare directa cu medicul. Am sunat azi pentru programare. Ziua doi de menstruatie. Asistenta mi-a zis ca Ispasoiu nu mai face fiv pt ca pleaca de la 1 oct. SOC . EL e cel care mi- a zis sa fac dipherelin pe 8 sept deci probabil stia in urma sa-mi vina si un ciclu. Extrem de dezamagita. Lipsa de profesionalism asa mare nu stiu cand am mai intalnit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu sunt in drum spre Sibiu inca nu stiu daca ma duc pentru fiv sau pentru o confruntare directa cu medicul. Am sunat azi pentru programare. Ziua doi de menstruatie. Asistenta mi-a zis ca Ispasoiu nu mai face fiv pt ca pleaca de la 1 oct. SOC . EL e cel care mi- a zis sa fac dipherelin pe 8 sept deci probabil stia in urma sa-mi vina si un ciclu. Extrem de dezamagita. Lipsa de profesionalism asa mare nu stiu cand am mai intalnit.

 

Te inteleg perfect. Eu luna trecuta am pierdut-o din cauza lipsei de comunicare, fiindca mi-a raspuns prea tarziu. Sper ca luna asta sa fie mai profi si sa raspunda la timp, mai ales ca si mie mi-a zis sa fac diphereline.

 

Poate te va chema la clinica unde va merge el. Mult succes sa fie totul bine.

Asteptam vesti de la tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi acum avem concediu deci daca nu fac acum, anul asta nu mai am cand. Asta ma si deranjeaza ca din mai ne tot amana din motive obiective sau subiective iar acum ne-am luat concediu special. Iar in momentul in care mi-a zis sa fac injectia, putea sa imi prezinte situatia si amanam concediu pentru octombrie de exemplu. Nu este corect ce face el ...se joaca cu nervii si corpul meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis te inteleg perfect, si eu din iunie tot am asteptat sa incep, si cum stii din cauza mutarii sau a actelor ce nu erau aprobate ( cel putin mie asa mi s-a spus in fiecare luna in care am tot sunat sa incep) m-au tot amanat si sper din tot sufletul ca luna asta sa pot incepe. La inceputul anului mi s-au parut mai profi, mai atenti, acum parca s-a schimbat totul. [zid]

Cand mergi la el, maine?

Am o prietena care a facut azi punctia cu el si urmeaza sa faca joi embriotransferul la Polisano.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca luna trecuta cu o saptamana inainte de CM am primit confirmarea lui ca atunci cand e prima zi de CM sa sun fiindca vom incepe, si cand a venit momentul si am sunat nu am dat de dansu desi am insistat cu telefoane si mailuri si mi se spunea de catre asistente ca nu au un raspuns de la medic, iar la mail nu imi raspundea. In final dupa 4 zile mi-au spus ce sa fac pentru luna asta fiindca pierdusem inca o luna aiurea. 

Am fost super dezamagita de ei, de faptul ca nu imi dadeau un raspuns dar am hotarat sa mai am rabdare si sa mai astept o luna., si sper sa incep sa nu fi asteptat iar degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madalina, eu am facut fiv-ul cu dr. Mutuliga. E putin pe fuga sa spun asa, dar mereu raspunde la tel, daca nu poate in acel moment suna ea inapoi in cateva minute, nu cred ca a trecut niciodata mai mult de o ora pana m-a sunat. Pt mine a venit de acasa in ziua de Pasti la monitorizare, nu stiu daca alti medici ar fi facut asta, adica ma gandesc ca ar fi putut amana pe urmatoarea zi, fiind primul fiv, eu oricum nu aveam de unde sa stiu cand ar trebui sa merg. Ce pot sa spun, in mare mi-a placut de ea, faptul ca nu am reusit e alta poveste, poate nici cu alt medic nu as fi reusit. Daca mai ai intrebari iti stau la dispozitie.

Bafta tuturor la proceduri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...