Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fete,

 
 
 
 

, eu o sa vreau sa mut embrioni la cealalta clinica...din pacate pentru mine primul FIV cred ca sa dus, azi e ziua 8 de la transfer , insa de aseara mi-a venit menstruatia...sunt atat de dezamagita,credeam ca o sa reusesc...dar se pare ca nu  a fost asa...am fost azi la beta pentru ca asa mi-a zis doctorul Ispasoiu, probabil deseara primesc rezultatul, maine voi suna la Polisano pentru a anunta medicul, si sa vedem cum procedam in continuare, cand pot sa fac din nou transfer, ai idee cat dureaza procedura asta de mutare a embrionilor?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau CMC1 :( 

Stiu ca Ispasoiu e la Imed acum. Am o prietena care a sunat marti la Polisano si i s-a spus ca dr Ispasoiu nu mai e la Polisano si a sunat la Imed si ieri s-a intalnit acolo cu dr. pt inceperea tratamentului de stimulare. Deci cred ca ar fi bine sa suni la Imed daca continui tot cu Ispasoiu. Mult succes si noroc data viitoare. te pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela,prietena mea care a fost ieri la Imed a intrebat la receptie daca se fac programări si sâmbăta si i s-a răspuns ca deocamdată nu, dar ca poate pe viitor o sa facă. Si eu as fi vrut sa merg la imed intr o sâmbăta luna asta, dar maine o sa sun sa imi fac programare si o sa mai întreb. Va țin la curent 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, suna si vezi ce iti spun. Eu cred ca ar fi normal sa vina pt pacientii care incep fivul sau pt controale si alte proceduri fiv. Poate ca se refereau la programari pt pacientii noi care inca nu au mai fost la Imed. Cel mai bine ar fi sa suni, cu siguranta cumva trebuie sa se rezolve situatiile astea. succes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...