Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Fetelor, va urez sa aveti parte de reusite. Exact acum un an aveam punctia, urmată de un transfer care din pacate nu a avut succes, insa acum asteptam in orice clipă să ne ținem bebele in brate. Este un drum care necesită multa răbdare și nervi tari, insa merita toate eforturile. Va pup

Felicitari si nastere usoara!!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E asa cum zice Dea. Citeam ca 3 luni e bine sa lași intre fiv uri. Si cam asa e pt ca eu  dupa primul fiv, timp de trei luni m-am simtit pur si simplu fara hormoni, fara secretii de ovulație, fara simptome de menstruație, fara stări de irascibilitate înainte de menstruație ... Nimic ... A fost foarte ciudat. De abia la a 4a menstruație dupa fiv , am început sa simt ca isi revine organismul. Deci nu întâmplator se spune de acele 3 luni. Cred ca depinde si de cât de agresiva e stimularea 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CMC și eu am făcut transferul tot cu embrioni congelati.Am transferat 2 embrioni din care a rămas doar unul pe care îl țin acum in brate.Nu trebuie sa îți pierzi speranța.Si la mine tot soțul a fost cu probleme și am reușit.

Dea îți urez nastere ușoară.Cand ar trebui sa naști?

Ana cum ești?Ce face bebiță.Noi suntem ok ne dau colicii ceva de lucru dar nu este chiar grav.Avem o faza mai ușoară.Bebe al meu e foarte mâncăcios și plange de foame in general.In rest este cumintel.Doamne ajuta sa fie la fel in continuare.

Fetelor care urmați tratament va doresc din suflet sa aveți mult noroc și sa vi se îndeplinească visul.

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...