Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kyty si noi suntem bine, crestem pe zi ce trece si suntem foarte cuminti, colicii nici la noi nu sunt foarte puternici, ne supara seara cate putin, dar apoi dormim si ne trezim doar o data pe noapte sa papam.

Lor3lay, asteptam vesti si de la tine! 

Dea, nastere usoara!

Bafta tuturor fetelor care sunt in focuri, sa veniti cu vesti bune cat mai repede!

Pupici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna, fetelor ! Am constatat azi ca asistentele starnesc panica mare. Nici nu cunosc fiecare caz in parte dar cum aud ca vrei sa faci fiv cu dl I, iti spun ca nu mai lucreaza cu Polisano. Daca nu insistam eu sa ne vada azi dl I, faceam o greseala imensa. Pentru ca am facut o fiola intreaga de diphereline de 3.75 ca sa linistim endometrioza, tratamentul de stimulare se incepe la trei saptamani de la injectie si nu in primele trei zile de ciclu. Practic acum e ultimul ciclu si speram sa fie asa pentru multe luni. Am stabilit planul, mi-a dat reteta si pe sase octombrie incep tratamentul. Pe 13 venim la noua clinica. O seara buna !

Madalina si mie mi-a zis acelasi lucru dr. Ispasoiu, ca noi cele care am facut Diphereline incepem tratamentul la 14-20 de zile dupa acea injectie. Luni sun si eu la noua clinica sa vad cand incep.

O seara frumoasa tuturor!!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Madalina si mie mi-a zis acelasi lucru dr. Ispasoiu, ca noi cele care am facut Diphereline incepem tratamentul la 14-20 de zile dupa acea injectie. Luni sun si eu la noua clinica sa vad cand incep. O seara frumoasa tuturor!!! [flo2]

 

Buna ! Eu mai am un pic şi încep tratamentul şi am emoții pentru că trebuie să mă înțep singură.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor  .

Nu am mai scris de ceva vreme.

Pe 18 septembrie am avut punctia  cu 20 de ovocite dintre care doar 15 mature s-au fecundat 11, dupa 5 zile am avut transferul cu 2 blastocisti si 6 am congelat .

Azi a venit beta HCG , pozitiv 192 , 7 !!!

 

Mulțumim la Dumnezeu pentru asta si ne rugam sa fie bine pana la capat !!!

De asemenea va doresc din tot sufletul sa reușiți tot ce va doriți ( sa fie cu ochișorii).

 

Va pup si va doresc numai bine tuturor  !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna fetelor . Nu am mai scris de ceva vreme. Pe 18 septembrie am avut punctia cu 20 de ovocite dintre care doar 15 mature s-au fecundat 11, dupa 5 zile am avut transferul cu 2 blastocisti si 6 am congelat . Azi a venit beta HCG , pozitiv 192 , 7 !!! Mulțumim la Dumnezeu pentru asta si ne rugam sa fie bine pana la capat !!! De asemenea va doresc din tot sufletul sa reușiți tot ce va doriți ( sa fie cu ochișorii). Va pup si va doresc numai bine tuturor !!

 

Felicitari si sarcina usoara!!! [bib]

Doamne ajuta sa avem si noi norocul tau.

Te pupam!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...