Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(56)


Recommended Posts

Oany, felicitări! Sa ai o sarcina usoara (ca a mea)si sa ajungeți la termen cu bine.

Mădălina, nu te speria de înțepături, nu sunt asa rele .... te obișnuiești cu ele usor.

La noi bebe mai vrea sa stea in burtica se pare... sâmbătă fac 40 săpt.

Va pup si va mai tin la curent  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 671
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Si eu merg joi la Imed. Sper sa incep si eu stimularea. Sa nu-ti fie frica nu dor tare injectiile, eu abia astept sa le fac iar. [:-)))]

 

:)) Eşti mai curajoasă ! Nu aş avea o problemă dacă era al meu soț acasă să mă ajute. Aşa trebuie să le fac singurică...sper să nu leşin de frică :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Oany, felicitări! Sa ai o sarcina usoara (ca a mea)si sa ajungeți la termen cu bine. Mădălina, nu te speria de înțepături, nu sunt asa rele .... te obișnuiești cu ele usor. La noi bebe mai vrea sa stea in burtica se pare... sâmbătă fac 40 săpt. Va pup si va mai tin la curent [pup]

 

Vineri seara e prima...o să văd cum mă descurc...beau o tărie înainte ! :)) Naştere uşoară !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:)) Eşti mai curajoasă ! Nu aş avea o problemă dacă era al meu soț acasă să mă ajute. Aşa trebuie să le fac singurică...sper să nu leşin de frică :))

 

Nu sunt curajoasa deloc sa stii fiindca nu mi le fac singura. Tu esti curajoasa daca incerci singura. Ce injectii ti-a dat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madalina, nu te stresa,  e foarte simplu sa faci gonalul si eu l-am facut singura, al meu sot nu vroia nici sa se uite cand ma intepam, dar sa mi le faca el  [batcap] . Eu am facut si clexane toata sarcina si inca 6 saptamani dupa nastere, deci cateva ssute de injectii, dar crede-ma ca uiti de tot cand iti vezi minunea in brate, asa ca lasa frica si spor la injectat. Doamne ajuta sa vii cu vesti bune cat mai repede. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Madalina, nu te stresa, e foarte simplu sa faci gonalul si eu l-am facut singura, al meu sot nu vroia nici sa se uite cand ma intepam, dar sa mi le faca el [batcap] . Eu am facut si clexane toata sarcina si inca 6 saptamani dupa nastere, deci cateva ssute de injectii, dar crede-ma ca uiti de tot cand iti vezi minunea in brate, asa ca lasa frica si spor la injectat. Doamne ajuta sa vii cu vesti bune cat mai repede. [flo2]

 

Mulțumesc pentru incurajări ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...