Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

 

 

Gineta, tipele care m-au sfatuit pe mine sa nu ma aplec au intre 35 si 40 de ani. Si ele au facut fiv si au reusit. Evident ca nu din superstitie m-au sfatuit sa nu ma aplec. Cat despre babutele de la biserica... nu comentez! [:)]

 

Atunci imi retrag cele spuse :) sfaturile de la fetele cu fiv sunt pretuite ! Dar cu babutele tot ramane valabil si la mine :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anna prima conditie ca sa reusesti e sa incerci  [:)] eu zic s-o faci,chiar daca nu crezi prea mult...daca-ti permiti financiar,perseverenta e cheia succesului...asta am zis mereu si la mine.nici povestea mea n-a fost roza.doar ca la mine,viata luand o alta intorsatura,e mai greu...eu iti doresc sa vezi Lumina si sa reusesti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Anna prima conditie ca sa reusesti e sa incerci [:)] eu zic s-o faci,chiar daca nu crezi prea mult...daca-ti permiti financiar,perseverenta e cheia succesului...asta am zis mereu si la mine.nici povestea mea n-a fost roza.doar ca la mine,viata luand o alta intorsatura,e mai greu...eu iti doresc sa vezi Lumina si sa reusesti!

Așa e, Velvet trebuie încercat. Chiar și așa, cu șanse aproape de zero. 

Să știi că îmi pare rău pentru ce ți s-a întâmplat. E nedrept și dureros. Din păcate genul acesta de încercări lasă urme adânci într-un cuplu, și pot duce la despărțire.

Eu nu mai am prea mult timp pentru încercări, că după 40 chiar e sigur donate sau adopție. Numai eu ca naiva credeam că voi rămâne natural, că doar am enspe colege care au născut la 42, 44, 47...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna da,sunt femei care raman  spontan dupa 35 de ani.incearca!macar sa stii c-ai facut totul.eu as fi impacata si linistita daca n-as avea pinguinii...asa...nu pot.nu-mi gasesc linistea.nu stiu ce sa aleg si daca aleg bine.nu mai stiu nimic.m-am ratacit undeva,departe...si cum am fost hotarata in octombrie si-am mers singura dupa pinguini,la scurt timp dupa ce s-a terminat casnicia mea,acum...nu mai pot.s-au mai schimbat unele lucruri in viata mea...oricum azi am sunat sa-mi trimita contractele si sa platesc taxa.la ei nu renunt.nu pot.nu stiu ce va fi.stiu ca trece timpul,sansele scad,dar asta pot acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Anna da,sunt femei care raman spontan dupa 35 de ani.incearca!macar sa stii c-ai facut totul.eu as fi impacata si linistita daca n-as avea pinguinii...asa...nu pot.nu-mi gasesc linistea.nu stiu ce sa aleg si daca aleg bine.nu mai stiu nimic.m-am ratacit undeva,departe...si cum am fost hotarata in octombrie si-am mers singura dupa pinguini,la scurt timp dupa ce s-a terminat casnicia mea,acum...nu mai pot.s-au mai schimbat unele lucruri in viata mea...oricum azi am sunat sa-mi trimita contractele si sa platesc taxa.la ei nu renunt.nu pot.nu stiu ce va fi.stiu ca trece timpul,sansele scad,dar asta pot acum.

 

velvet , nu ma pricep dar din curiozitate te intreb : dupa divort mai ai dreptul de a folosi sperma lui ? El are posibilitatea sa isi retraga cererea de a pastra pinguinii ? Oricum ar fi ceva atat de urat sa mai faca si asta ....doar ca mie acum mi-au cerut certificat de casatorie sa se asigure ca suntem casatoriti legal ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie de exemplu nu mi.a cerut certificatul ..doar buletinele si am semnat contractul unde avea si rubrica speciala unde trebuia sa bifezi daca esti casatorit legal sau concubinaj... Eu cred ca depinde de protocolul fiecaruia ... Important este ce simte Velvetina ... Eu una daca as fii in postura de a avea un copil al fostului sot as face... Eu oricum am fata din prima casatorie si nu regret o clipa ca am vrut.o desi el era " nepregatit " ... Si este mare acum ...domnisoara la 16 ani ... Timpul ajuta si vindeca anumite rani deschise pentru a lua decizia cea mai corecta .

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...