Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

motisor , nu stiam ca ai o fata asa mare ! Ce frumos , sa te bucuri de ea ! 

Da cred ca depinde de clinica , la noi a insistat ca fara certificat nu face nimic . 

velvet , eu cred ca trebuie sa iti asculti inima , si atunci cand vei fi linistita in intregime vei lua cea mai buna decizie pentru tine ! Te pup cu drag  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da gineta am o fata mare . o sa incerc sa pun o poza sa o vedeti ... Ma mandresc cu ea dar parca as mai vrea un bebe . pe fata am facut.o la 21 ani ... Eram un copil ce crestea un copil... Acum e altceva ... De asta subt suparata pe Barbos ...cand nu esti pregatit iti da copil si acum cand este cel mai dorit ne chinuim sa avem...

post-143816-13618_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor  [flo2]  este un copil foarte frumos ! Ai cu ce sa te mandresti ! Si eu as face acelasi lucru in locul tau ! 

 

Eu ce sa zic , ma mananca in fund :)) si am facut testul de urina  [batcap]  sa vad eu cu ochii mei 2 liniute :)) si chiar au iesit ....pfoaaa ce sentiment frumos iti aduc niste liniute roz ...a doua mai pala ce-i drept ...dar este acolo !!! 

 

ramo asteptam beta mare si de la tine !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ai avut un motiv anume pentru care i-ai ales pe ei? Deocamdată am scris doar la Wunschbaby.

Anna, l-am ales pe Strohmer din 3 motive: alte 2 prietene cu istoric mai lung decat al meu in lupta cu infertilitatea au reusit din prima la el, am mai multa incredere in medicina vest europeana si nu in ultimul rand pentru ca atunci cand am inceput eu procedura, Strohmer inca venea in Romania o data la 2 luni asa ca doua consultatii le-am avut in Bucuresti la Polisano. Acum nu mai vine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Gineta acum semnez eu in locul lui.asa am facut si la cel mai recent ET.nu mi-au cerut nimic.doar copia lui de buletin si mi-a dat-o.a fost de acord in toamna,ba chiar mi-a trimis si mesaje sa ma intrebe cum ma simt,cati pui am in burtica...acum,nu mai stiu,dar nu cred sa se opuna,are alta viata.daca as ramane gravida,da,cred ca l-ar interesa...

 

Moti si eu as face copil,in primul rand e al meu.dar cand incepi cumva alta viata,mai greu...o sa vad pe ce carari m-o duce viata asta...frumoasa fata!sa-ti traiasca!

 

LE.nu am anuntat nicio despartire.e mai simplu asa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Hello babute!

    Mi-ati dus dorul?!Intr'adevar eram fara net:))).Soata m-a rapit si dus in lume 3z si aseara am revenit acasa,dar eram prea obosita sa mai semnez condica.

    Felicitari Gineta,Doamne ajuta in continuare!

    Am vrut sa va fac casuta noua de marti,dar nu a mers siteul...incerc azi-maine,poate avem mai mult noroc.

    We minunat tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Stiti cumva pe cineva care a reusit sa ramana insarcinata avand un singur ovar si o singura trompa? Daca da, imi puteti spune daca injectiile de stimulare ar trebui facute numai pe partea ovarului sau mai pot face si in partea cealalta? Practic acolo unde nu am ovar, nu am ce stimula. Cea/ Cele  in situatia mea, cum ati procedat? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...