Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

 

 

Nu mai prea am... Am cazut in buda... Mai ii si nunta la sf lunii... prost mi.am ales momentul cu FIV ul asta... Daca rezultatul este negativ nimic nu ma mai scoate din buda... ii dusa si nunta si tot... De la inceput a fost tot cu obstacolo: imi scrie gresit reteta, alearga dupa medicamente, imi schimba aiurea schema etc... stiti povestea

 

 

revin ! Te inteleg perfect , si eu am avut o zi proasta in tot timpul de asteptare , dar trebuie sa treaca ! 

Eu am zis asa ...indiferent de rezultat merg inainte , nu las nimic sa stea in calea fericirii mele !! 

 

Sa inteleg ca este nunta voastra? Daca da , te felicit din inima ! 

Nu lasa nimic sa strice ziua cea mare ! Meriti sa fi fericita indiferent de rezultat !  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Iti recomand sa pui uscosin la durere si pana la 3 no-spa 80 pe zi, se produc schimbări si se vascularizeaza uterul, e normal cred sa simți schimbările ! :) pupici fetele si va doresc un Aprilie cu reușite pe toate planurile !!! Va citesc zilnic si ma gândesc la voi! Noi ne preagatim sa facem Paștele la maternitate, cred ! ... tre sa ii fac trening la soț cum se vopsesc oule ! :)))

 

vera iti multumesc pentru sfat !!! Iti tin pumnii , doamne ajuta sa fie totul perfect !  [fiesta]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

revin ! Te inteleg perfect , si eu am avut o zi proasta in tot timpul de asteptare , dar trebuie sa treaca ! Eu am zis asa ...indiferent de rezultat merg inainte , nu las nimic sa stea in calea fericirii mele !! Sa inteleg ca este nunta voastra? Daca da , te felicit din inima ! Nu lasa nimic sa strice ziua cea mare ! Meriti sa fi fericita indiferent de rezultat ! [:)]

 

Stiu cum te simti si ce simti cand esti insarcinata.

Am simtit si pot sa fac diferenta asta... nu gandesc pesimist...pur si simplu ii ceva ce simti sau nu simti...

 

Mi.as dori sa ma insel...sa reactionez diferit in sarcina aceasta .... Ramane de vazut...

 

Pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stiu cum te simti si ce simti cand esti insarcinata. Am simtit si pot sa fac diferenta asta... nu gandesc pesimist...pur si simplu ii ceva ce simti sau nu simti... Mi.as dori sa ma insel...sa reactionez diferit in sarcina aceasta .... Ramane de vazut... Pup

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka,pe foaia cu analizele pt fiv scrie ca analiza de secretii are valabilitate 2 luni.Eu am trimis mail la clinica sa intreb ce trebuie sa repet pt un nou fiv si mi.au raspuns ca cele de secretie vaginala si col,tsh,ft4,prolactina.De vit D nu mi.au zis dar mi.a iesit bine data trecuta si oricum ,la sfatul medicului nu am intrerupt gnc prenatal women care contine si vit D.Se pare ca i.mi ies ploile cu banutii si cred ca fac fiv 2 in mai.Deja mi.au trimis noua schema de tratament care include si zomacton  fatza de ce am avut prima data(wow ce scump e si asta)si proluton dupa transfer,exact ca prietenei mele care a avut beta negativ si progesteronul ff mic.Eu la beta. 29 am avut progesteronul 17.Nu stiu daca a fost mic sau nu.Poate ma lamureste Deutza sau care din voi stiti cu sta treaba cu el.Mai am o nelamurire si va rog sa ma ajutati,CoQ 10,pana cand sa o iau,pana la transfer inclusiv?O sa intreb si dr. dar pana il intreb poate stiti voi.A si inca ceva,mi.a scris sa fac histeroscopia cand sunt pe ac.uri.Eu am facut histerosalpingografie inainte de fiv 1,nu e acelasi lucru?poate nu si.a dat seama ca o am facuta,banui ca nu se repeta asa la cateva luni.Pupici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...