Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

    Piscotica momentan sunt ok...m-am uitat in curtea altora si am vazut ca se poate si mai rau,deci mi-a mai venit zenul acasa:))).Vedem ce-o fii mai departe,ne ambalam atunci daca e nevoie.Azi soata m-a laudat ca nu ma mai afum,in fata altora...deci mi-a crescut inima in mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mimi, scuza-ma, te rog. [pup] Stiam ca ai povestit recent, dar credeam ca ai mai aflat noutati de atunci. Nu ma intreba de ce, dar ziua de luni pare foooarte departe pentru mine. Nu stiu ce am de doua zile imi este greu sa realizez in ce zi a sapt sunt :)))

 

Dea, ma bucur ca iti este mai bine [:)]  Si eu obisnuiesc sa ma mai uit in stanga si in dreapta când imi este greu si mereu descopar ca cel putin o alta persoana e mai amarata ca mine. Era o poveste draguta cu o crucea pe care o ducem, cred ca o stii. Un om care se plangea de povara grea a crucii lui se roaga lui Dumnezeu sa-i usureze povara. Si Dumnezeu il invita intr-o incapere cu multe cruci, de toate marimile si care aveau toate gravate numele celui care le purta. A ales cea mai mica cruce din incapere si a constatat cu surprindere ca avea numele lui pe ea..... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mimi, scuza-ma, te rog. [pup] Stiam ca ai povestit recent, dar credeam ca ai mai aflat noutati de atunci. Nu ma intreba de ce, dar ziua de luni pare foooarte departe pentru mine. Nu stiu ce am de doua zile imi este greu sa realizez in ce zi a sapt sunt :))) Dea, ma bucur ca iti este mai bine [:)] Si eu obisnuiesc sa ma mai uit in stanga si in dreapta când imi este greu si mereu descopar ca cel putin o alta persoana e mai amarata ca mine. Era o poveste draguta cu o crucea pe care o ducem, cred ca o stii. Un om care se plangea de povara grea a crucii lui se roaga lui Dumnezeu sa-i usureze povara. Si Dumnezeu il invita intr-o incapere cu multe cruci, de toate marimile si care aveau toate gravate numele celui care le purta. A ales cea mai mica cruce din incapere si a constatat cu surprindere ca avea numele lui pe ea.....

    Nu am stiut povestea...dar e buna de tinut minte [pup] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Saru'mana girls!

   Corinka,calitatea ovocitelor nu o afecteaza...dar se pierde perioada de implantare.Progesteronul e un produs al corpului galben,acesta aparand dupa ovulatie.Daca progesteronul creste inainte de aparitia corpului galben ceva inseamna ca se scurtcircuiteaza pe undeva si endometrul isi pierde din receptivitate.Un exemplu recent e Sorina,careia ii crestea progesteronul inainte de ovulatie.La ultimul transfer s-a tinut cont de momentul cand a inceput sa creasca(chit ca era inhibata cu estrogeni) si a facut transferul in a 6a zi de la cresterea lui(atatea zile aveau si embrionii).Din punctul meu de vedere asta a contat cel mai mult,nu calitatea embrionilor ci faptul ca a prins fereastra de implantare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...