Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

Nici mie nu mi-a venit sa cred cum am reactionat. Inainte sa intru la doctor am povestit cu o colega care e si ea pacienta lui. Am vorbit de-ale noastre, am si ras si am intrat mult mai destinsa la el. Cand mi-a spus rezultatul nici nu mi-a venit sa plang, pareau doctorul si sotul meu mai afectati decat mine.

Da, medicul parea tare necajit de nereusita noastra, chiar m-a mirat un pic. De aproape doi ani sunt pacienta lui si am ajuns sa il apreciez. Se vede ca nu e doar un medic care vede in noi material de lucru, ci si empatizeaza sau cel putin asa pare. De multe ori, un zambet sau o incurajare din partea medicului inseamna mult.

Piscotel, intreaba-l orice pe PK, nu te jena! Cand l-am intrebat ce parere are despre o noua stimulare in loc de FET, doctorul meu a zis ca e o intrebare buna, iar recomandarea lui a fost o noua stimulare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cori daca la primul Fiv nu am stiut cu ce se mananca si am reusit cu cei dou blasto rezultati din stimulare .... Acum ca stiu mai multe la al doilea imi e teama ca o sa am un esec mai ales ca toti se asteapta de la mine sa reusesc ca prima oara ... Indiferent cate ovocite ar recolta ajung in ziua 5 tot la 2 blasto...fara nici un  Fet ... Soacra mea a spus ca de data asta o sa se lipeasca ambii ca sa recuperam si mogaldeata pierduta .... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imediat dupa esec am fost la terapie, shopping therapy. Am intrat la mall in Debretin si mi-am cumparat doua perechi de pantofi, iar sotul si-a luat o pereche de pantofi si o geaca.

In plus, am mancat singura o punga de bomboane de ciocolata umplute cu vodca orange (120 g). Asta in conditiile in care sunt usor alergica la cacao... M-am descarcat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...