Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ana LA MULTI ANI! [deziuata]

Moti  sa stii ca si eu patesc des ca scriu cate o pagina de pe tel si pana sa trimit imi arata eroare ca s-a delogat...de multe ori ma enervez si nu mai scriu nimic [toanerele]

Corinka imi pare rau pt nereusita si te inteleg perfect in ceea ce priveste secretismul...uneori simt di eu la fel pt ca tot ceea ce spun nu imi reuseste....ma bucur ca totusi ai avut ideea de a face un nou fiv  [flor]

Ella sa stii ca si eu am avut hematom si chiar a sangerat de 2 ori de m-am panicat groaznic...e asa cum ti-a zis si tie...nu prea ai ce face decat sa te menajezi si sa te rogi...asta faceam si eu si apoi a disparut pe la 11-12 sapt....insa eu as renunta la aspenter in ziua cand mai ai scurgeri sau sangerare deoarece aspenterul face hemoragie...in rest eu zic ca doxa ta de progesteron e suficienta, uneori avem nevoie si de noroc..  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre mine ce pot sa zic e ca am repetat ieri in ziua 21 prolactina si vreau sa va zic ca in 15 zile de tratament cu brocriptin cat am luat jumate de padtiluta a scazut de la 35 la 4...pt mine e socant ...mi-e teama sa nu scada di mai mult si ma tot gandesc daca sa nu iau mai degraba un sfert decat jumate....iar pe langa asta mi-am facut si analiza de fier si colesterol...plus hemoleucograma completa unde s-a observat o usoara anemie dar mai ales la fier...val era 42 iar limitele intre 50 -170...deci mi-am luat ceva suplimente de fier...in rest colesterolul ok!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore, eu sunt pe tratament cu brocriptin de peste 2 luni si tot asa, am o valoare de 4 si ceva. Si la mine a scazut rapid, de la 50 la 3 sau 4 in maxim 2 sapt :). Am fost recent la endocrinolog si mi-a zis sa stau linistita, ca tratamentul poate fi tinut o perioada mai lunga, pana fac FET. Eu as fi vrut sa opresc tratamentul, in speranta ca valoarea se normalizeaza, dar imi este teama ca iar va creste si voi avea un nou motiv sa aman....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...