Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Draga Melisa, ai incredere in sansa ta. Asa cum ti-au spus si fetele, nu conteaza doar numarul de foliculi, e mai importanta calitatea lor. Sper ca nu se supara Motisor ca o dau ca exemplu, dar gandeste-te ca ea a avut 33 de foliculi si a obtinut 2 blastocisti. Incearca sa te relaxezi, toata agitatia care te stapaneste de cateva zile nu-ti face bine. Zarurile sunt aruncate, de acum esti in mainile doctorului si ale lui Dumnezeu. Iti doresc sa reusesti [pup] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am intors iar la starea proasta, ca deh....orice minune tine maxim 3 zile. Ma tot gândesc la vestea data de Corinka...

 

In plus, PK nu e de acord sa fac o noua stimulare. Mi-a zis ca in doar cateva luni rezerva ovariana nu scade atat de mult incat sa conteze si ca nu se justifica un nou tratament cat timp am embrioni congelati. Pana la urma mi-am facut curaj si i-am propus si eu ceea ce imi trecuse prin minte incat de la nereusita FET-ului. Dar n-a fost sa fie nici asta.

Sunt iar plouata, ma simt de parca se inchid pe rand toate usile si ferestrele [zid] 

Daca cineva vrea sa o port in gand si nu numai, la începutul saptamanii viitoare voi merge la Manastirea Prislop. Daca doriti, puteti sa-mi trimiteti prin mesaj privat numele vostru de botez.

 

Noapte buna tuturor! [flor] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fete  [flo2]

 

Asa cum am observat la mine ...indiferent de numarul de ovocite eu am avut mereu 2 blasto de z5 ... primul FIV cu 30 ovo recoltate ... al doilea FIV cu 33 ovocite recoltate ... toate au fost de calitate foarte buna ... la noi gigelu isi pune amprenta si rezulta doar 2 blasto... Important nu este numarul ci rezultatul obtinut .... Eu daca din cei doi blasto pe care ii voi transfera cel mai probabil luna urmatoare imi rezulta un beta baban si sarcina la termen eu sunt foarte multumita ...

 

 

Aveti incredere in voi si in puisori  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...