Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele, va salut si eu din Oradea  [hia]

 

Clemence, imi pare tare rau pentru esec... Doamne ajuta sa fie bine la FET!!! [flo2]

Mimi, ma bucur ca bebele este mai bine. Sa fie bine pana la termen!!!

Corinka, nu stiu daca are incredere PK in embrionul meu...Eu nu am. Nu dupa ce am discutat cu Dr Oana Moise. Nu dupa ce am cautat studii facute pe embrioni inghetati de doua ori (am gasit doar blastocisti, nici vorba de embrioni de ziua 2). Si ma gandesc ca daca eu nu cred in el, clar nu are nicio sansa...

Ramo, ma pregateam sa-ti spun ca sunt altii mai saraci ca tine (eu am avut 2 foliculi), dar dupa Ligiutza nu ma mai pot plange.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, spune-mi, te rog, când ar trebui sa incep sa scad doza de prednison? Eu i-au 10 mg/zi. Din câte am înțeles in sapt a 12-a ar trebui sa nu mai i-au. Dar întrebare, dupa ce calculez sapt a 12-a? De la ultimul CM sau de la punctie? Vad ca Dorni calculează de la punctie data sarcinii, ma refer la inimioara pe care trebuie sa o auzim de vineri înainte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, aveti grija si cu prednisonul si cu celelalte medicamente care scad imunitatea. Mie la ultima fiv mi-a erupt un herpes la buza inferioara si asta fara sa exagerez cu Medrolul, ca doctorul meu nici nu da mult, doar intre punctie si beta. Inca nu mi-a trecut de tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...