Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

Moti nici eu n-am facut NK urile.mi-a dat prednison de f data.ultima data f mult,pt ca n-am avut niciodata nicio implantare.

 

Ramo s-a gandit ca mai creste endometrul.eu l-am avut pana acum bun inainte de ET.nu,nu se face ET cu anestezie.dureaza f putin.si nu simti nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ramo desi am avut 33 ovocite recoltate la punctie nu m.am simtit balonata decat in ziua 4 spre 5 dar nici nu iesisem ( ma constipasem) ... Data trecuta am fost ca o floare ... Iar la embriotransfer nu mi.a facut anestezie si chiar nu m.a durut ...

 

Mie mi frica de dureri, sa nu se contracte pe acolo.chestii...

Ma doare burta si cred ca daca ma mai si cauta intern, plus ca baga chestii in tine...o sa ma doara.

Stiu eu cu sunt ca pe mine ma doare si un.consult ginecologic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor eu pentru fet am facut asa: in ziua 21 a menstrei anterioare am facut endo injury. Din ziua 2 am inceput cu aspenter dimineata si clexane seara si am luat complex de b uri (taxofit), femibion 1, medrol 16 mg, estrofem cate 2 pe zi. Din ziua 8 am luat cate 3 estrofem pe zi. In ziua 10 am facut o punga de intralipid. Din ziua 14 am luat si cate 2 mg de prograf. Transferul l am facut in ziua 21. La doua zile dupa transfer am mai facut o punga de intralipid. Eu medrolul, intralipidul si prograful l am facut pentru scaderea imunitatii, dar iti recomand sa iti faci nk urile. Si mie mi au dat peste cap colesterolul si m am umflat tare, dar am mancat si sare.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Neatza fete cochete [flo2] Merci de raspuns m3ryro .. Am mai inteles putin schema ta si ma bate gandu sa vb cu dr ... Neatza Ramo, cum te mai simti?

 

Neata Moti,

 

Multam fain de intrebare. Tu cum te simti?

 

Sunt ok. Ma dor ovarele doar cand tusesc.

 

Am dormit bine noaptea trecuta.

 

Acum sunt destul de agitata. Astept sa sune de la clinica. Ma rog sa fie tot doi maine.

 

Si nu stiu ce sa fac, sa iau si eu prednison? Mai are rost?

 

Si ca sa fie bine m.a anuntat croitoreasa ca ii super bolnava in spital si luni imi spune cum sta cu sanatatea, daca mai imi face sau nu rochita...  [smulgpar]

Poate raman fara rochita de mireasa  [fri]

 

Pup  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fete dragi!

Ramo, tin pumnii stransi sa fie puternici cei doi puiuti.

Fetelor, eu sunt in ziua 16, fara simptome de cm, dar totusi sangerez usor (cat se poate de rosu). Oare sa fie din cauza chistului? Ce altceva ar putea determina o sangerare atat de devreme? Ma cam sperie....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo, tinem pumnii sa fie puiutii puternici!

Noi am fost la eco, bebelinul nostru e ok si a ramas băiețel  [:-)))] . Parca mi-ar fi placut sa fie si fetita [batcap] , dar nu mai contează, suntem fericiti oricum, important ca e bine.

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...