Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

Licorice,asa aveam eu,m.a tinut cativa ani,aparea imediat dupa ovulatie si de multe ori cand faceam uta uta aparea si ceva sange,ma dispera efectiv.Am fost la ginecolog ,mi.a zis ca e o dereglare hormonala si s.o las in pace.Intr.adevar a disparut dar a durat cativa ani.Asta a fost la mine,dar mai  bine intrebi doctorul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Ramo,lipiceala maxima!Nu e regula ca embrionii sa aiba numar par de celule...la dr A e reusita cu embrion de 7celule(Carla1982 daca nu ma insel asupra nicknameului).

    Adriana,pe cand punctia?

    Piscotico,e menstra sau nu?

    V-am citit pe sarite,dar un gand bun pt fiecare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea maine merg la eco si stabilim daca facem punctia luni sau marti...depinde cat au crescut foliculii...

 

Parca o data cu trecerea zilelor, emoțiile se accentueaza..stiu ca spun o prostie insa sunt momente cand simt ca nu sunt pregătita sa raman gravida, mi e frica de momentul cand voi vedea cele II linii...sper sa trec cu bine peste toate...dupa cum vezi sunt sigura ca raman:))..sunt optimista,da...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, ma tem ca e menstra... ultimul cm la 20 de zile, acum la 15 zile. [batcap]  Mi-am facut azi niste analize, dar inca n-am primit rezultatele. Am facut doar progesteron, LH, TSH, FSH si estradiol. N-am avut cand sa ajung la medic si nu stiu daca ar fi trebuit sa mai dozez si altceva. Ma tem ca mai dureaza o sapt pana fac o ecografie. PK cred ca deja e satul, nu mi-a mai dat niciun sfat, m-a trimis la ginecologul meu.

Sunt destul de...ratacita, nu stiu ce-i cu mine... Chiar asa rau sa ma fi afectat stimularea din octombrie-noiembrie anul trecut? Am fost, ce-i drept, si extrem de stresata la serviciu in ultima perioada si ultimele zile au fost un fel de cireasa de pe tort...Poate o fi si din cauza asta... Cert e ca m-am cam speriat [zid]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana iti doresc mult noroc!!

Eu cand am vz prima oară cele doua linii am plâns si am plâns si pe urma ma intrebam daca sunt pregătită  [batcap] cand am pierdut sarcina mi-am dat seama cat de pregătită eram si cat de mult imi doresc copii.

E normal sa te intrebi lucrurile astea.

Ramai optimista!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea eu fac naveta , si de fiecare data am reușit sa ajung si la birou...am avut noroc ca nu am stat mult sa intru la eco...cred ca maine rapid termina , fiind sambata...

Piscotel nu cred ca are treaba cu stimularea de anul trecut ...e ceva timp de atunci...dupa ce se termina ciclu , încearcă sa faci un eco totusi...f bine ca ai dozat hormonii, asa vezi daca sunt in parametrii...sa stii ca mie dupa inseminarea din noiembrie mi s a micsorat durata ciclului de la 30 de zile la 26 ....dar al tau e prea scurt...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Piscotica,le iei pe rand...vezi cum ies analizele si apoi planuiesti eco.Sincer si eu m-am saturat sa tot astept o luna buna,dar m-ar durea sufletul sa fac transfer cand stiu ca sansele ar fii f mici sa se prinda.Daca e sa nu fie cu noroc macar sa stiu ca eu am facut tot posibilul.

    Drum bun Adriana maine!

    Dana,pup burtica cu strengari...poate se ia si la mine:)))

    We minunat sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...