Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

Ai dreptate Ela Mari, ar fi trebuit sa se vada. Dar mai sunt ceva sanse. La mine la 7 sapt deabia a apărut sacul, dar beta era 2000, si creștea, scădea. Doctora care m-a vazut atunci mi-a dat sperante dar nu a fost sa fie., chiar daca a aparut tarziu sacul. O sa vezi luni, dar sa nu intrerupi Progesteronul si nimic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor ! Pe fiv austria fetele nu prea mai sunt active si as avea nevoie de experienta voastra ! 

 

Am facut fiv pe 21 martie cu un embrion de ziua 5 , (dezghetat)  acum sunt in asteptare ! 

Am ceva dureri la burta , mai mult crampe si tensiune in solduri ( este a 5 a zi dupa transfer ) 

Testul de sarcina trebuie sa il fac pe 5 aprilie ( test cu urina ) si ma gandeam pentru Bhcg in ce zi ati fact testul de sange ? Simt ca ma lasa rabdarea pana pe 5 aprilie ..... 

 

va multumesc !  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Gineta,dupa ziua 10 de la transfer poti face linistita.Rar se intampla sa nu apara nimic,ultima sansa ar fii in z14 post ET.Au fost fete care au testat din z6,dar trebuie sa stai bine cu nervii pt asta,valoarea poate fii negativa dar sa iese mai tarziu(in zilele urmatoare) sau sa iasa o valoare fff mica.

    Piscotica,progesteronul ala ar fii de faza luteala daca e in ng,daca e in nmol tot e mare,nu de foliculara.Iar estradiolul daca e in pg e mare,iar in pmol e la limita.Hai ca va veni si luna noastra:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, te asteptam cum astept primavara :))) Multam frumos!  [pup]

Estradiolul este exprimat in pmol/L: 196

Peogesteronul este in nmol/L: 5,86

Eu nu pot sa ma plang ca astept de mult timp, am intrat in jocul asta de curand. Ca nu mai am rabdare, asta e altceva. Uneori ma gandesc ca asta e o lectie, sa invat sa am rabdare...Insa pentru tine m-as bucura tare mult sa reusesti mai repede, tu chiar astepti de prea multa vreme...Si ca tine multe alte fete...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...