Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dea la multi ani frumosi sotului....si multumim de tortulet....e minunat ....ma gandesc ca e facut de tine???  [flo2]

Ella stiu ca nu prea avem cum sa te consolam caci tristetea e mare dar totusi incerc prin a-ti spune ca macar asa stii ca protocolul a fost cel corect si organismul si-a facut bine treaba, deci l-a primit....acum ca embrionul a avut probleme sau genetic ceva, sa stii ca si prietenele mele au avut astfel de sarcini si chiar care mai au copii si au mai facut dupa altii ....deci se intampla din pacate si la celelalte fete care nu au apelat la fiv....oricum sper din tot sufletul sa elimini ca sa scapi de chiuretaj pt ca iti revi mai repede....opreste tot mai ales progesteronul!!!  [grup]

Motisor nu te suparaaaa  [invazie]

Pt voi toate fete zambitoare....hai sa zambim putin chiar daca e luni!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore [grup] ... nu am de ce sa fiu suparice ... incerc sa ma detasez de tot ce s-ar putea intampla si sa ma gandesc ca luna viitoare o sa am un transfer super tare si o implantare beton cu un mega beta ... asa cum imi doresc ca fiecare din noi sa reuseasca sa aiba bebelu dorit cu atatea sacrificii ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu simt ca nu mai pot sa duc lupta asta , astazi de la un lucru minor am explodat intr-o cearta atat de mare cu sotul meu , am impresia ca nu ma intelege , ca nu simte ce simt eu, as vrea sa treaca si el macar 5 min prin ce trec eu , am plans atat de mult ca nu mai am lacrimi , cel mai rau este ca nu am pe nimeni aici , sunt singura , nu am familia , prietene , absolut nimic ! El este singurul meu om de baza si astazi am simtit ca nu a mai fost , stiu ca ma iubeste si ma

sprijina in tot , dar nu imi intelege frustarile si grijiile si toata avalansa de emotii care ma trec in fiecare secunda , simt ca cedez inainte de aflarea rezultatulii , obisnuiam sa fiu puternica si sa incurajez pe toata lumea dar mi s-au innecat corabiile astazi .....nu stiu cum sa trec peste starea asta deprimanta si peste toate gandurile urate din capul meu ....in momentele astea imi doresc asa mult sa fiu acasa langa mami , sa fiu la ea in brate , cred ca sunt pedepsita prea aspru sa lupt de la varsta mea pentru asa ceva , si nici macar nu stiu daca voi reusi vreodata :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohh Gineta eu te înțeleg fff bine,si eu sunt intr-o țara straina fără familie si fără prieteni,si la fel am simțit câteodată,imi venea sa il omor pe soțul meu ca nu simte toate frustrările mele si toată durerea mea,din păcate eu nu am găsit o rezolvare la situație,am înghițit in sec si am trecut peste,soțul meu e un om extraordinar dar nu cred ca a realizat prin ce am trecut eu,nu sh daca e din cauza faptului ca e bărbat sau ca a fost mai detașat de procesul acesta nu sh.

Iti doresc putere multa si sa ai parte de o beta babana.

Ella imi pare foarte rau....

Fetelor o sapt frumoasa va doresc!!

Azi iubitul meu cățel a facut 2anisori si abia astept sa il răsfăț.Ahhh nu sh cand a trecut timpul [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana , cred ca prin natura lor nu reusesc sa ne inteleaga perfect , nici eu nu ii pot reprosa nimic , ar da si pielea dupa el sa fiu fericita , dar cateodata (adica acum ) imi vine sa il bat !!! Lui i se pare totul asa simplu , si daca nu e acum , lasa ca facem fiv pana reusim ! De parca el le-ar face  [smulgpar]  offff , poate pana la urma ma ajuta ca am plans atat de mult , imi mai linistesc nervii ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...