Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

 

 

Fetele va pup pe toate... [flo2] Succes maine Adriana, Dea La multi ani sotului! [fiesta] E berbecut.... [:)] Velvet [alcool] Ella imi pare sincer rau... [flor] Motisor unde e entuziasmul tau? Capul sus [balo] Fetele noi, sedere scurta.

 

Dupa acest weekend parca am slabit din entuziasm dar imi revin ...[grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet eu nu iti cunosc povestea , daca el a ales alt drum sincer , cred ca nu era suficient de bun pentru tine ! Si daca nu stie sa aprecieze femeia de langa el , poate iti va fi mai bine fara , pentru ca din ce am citit pana acum tu esti foarte puternica ! 

Cu siguranta iti vei gasi sufletul pereche  [flo2]  niciodata nu stii cand te loveste  [amoras]

 

Multumesc fetelor veterane pentru primire  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gineta  [flo2]  aici am scris prea putin.dar am facut un rezumat-l-am iubit mai mult decat pe oricine,a fost totul,familia mea,am trecut prin multe impreuna,dar...s-a orientat spre alte orizonturi.am cunoscut Iadul.de-acum...niciun plan.astept.ce?sa ma impac cu mine insami si tot ce ma inconjoara.Doamne ajuta sa reusesti!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet , cata putere poti avea ! Inteleg ce zici legat de iubire si familie , asa simt eu pentru sotul meu , mi se pare cel mai frumos dar primit pe lumea asta! 

Din pacate oamenii se mai schimba , si de multe ori nu in bine , din pacate , dar cred ca esti un suflet asa de frumos ca vei primi inzecit de la viata ! 

Tare mult m-as bucura ca intr-o zi sa ne intalnim si in viata reala ! 

Pana atunci va imbratisez virtual  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...