Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gineta multumesc pt cuvintele frumoase  [flo2]  da,am vazut dupa ani si ani,cat se poate schimba un om...acum am mai acceptat.cred ca asa a fost sa fie.sa nu fie el...desi n-as fi vrut pe nimeni altcineva.niciodata! si nici nu stiu daca vreodata Iubirea imi va mai fi cunoscuta.aia,da,a fost...Iubire!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as face orice numai sa treaca zilele astea , gata vineri ma duc sa fac beta !!! Este ziua 10 , ce o fi o fi.  Ca rabdarea nu mai exista de multa vreme ! 

Imi mai terorizez si colegii :)) am interzis fumatul in birouri :) cred ca deja ma urasc , dar ma

tot gandesc ca traiam intr-un aer toxic , e bine si pentru ei , la urma urmei ....asta e scuza mea:)) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt urări fetelor.

Gineta beta mea in z9 a fost 300 si ceva parca nu mai rețin exact dar eu am gemeni.

Fetelor sunt plină de nervi,pe un alt forum unde mai postez eu,una din fete a rămas gravida natural dupa vreun an si ceva de încercări,săraca a sângerat asa rau încât a crezut ca i-a venit menstra dar nu sh cum a descoperit ca e gravida,a fugit la beta si parca era 33 dar progesteronul era de 0,2 iar doctora ei nu ia dat reteta pt progesteron,iar astăzi cand a primit rezultatele la a doua beta(77) sa dublat la 41h doctora ei refuza sa-i dea progesteron pt ca dupa spusele ei  o sa piardă sarcina si de ce sa amâne inevitabilul.E posibil asa ceva??!Deci eu sunt plină de nervi pt ea săraca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...