Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

Motisor ea este din America nu sh exact unde si acolo nu e ca la noi.

Si eu i-am spus sâmbăta seara sa caute măcar crema progesteron natural dar nu sh ....

Doamne daca eu eram in locul ei cred ca ma știa toată clinica.Nu e posibil asa ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[biz] din pacate nu doar in America se merge pe acest principiu ci mai peste tot in Europa...

   

     Fetelor acum  citit la cineva ca a avut gemeni dar unul s-a oprit din evolutie dar s-a resorbit si are doar un embrion care se dezvolta....voi sti mai auzit asa ceba???

     

     PS : legat de postatul aici...asa ne-am obisnuit caci aici ne gasim cele mai multe di vechi si noi.....desi sa stiti ca nu o data ma gandesc ce greu merge la mine....chiar mi-ar fi placut sa avem un grup secret si pe facebook unde sa putem vorbi mai usor si posta diferite lucruri ... eu sunt in continuare in grupul de gravidute mamici de primavara desi eu am pierdut batalia aia dar mi-au fost atat de dragi fetele incat am ramas cu ele pana la capat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore nu am vorbit serios :)) doar ma gandeam cum ar arata telefonul meu daca am putea sa vorbim continuu .... Clar ca pe acest forum ne este locul , mai ales ca aici v-am gasit si chiar imi sunteti de mare ajutor ! Si cu siguranta vor fi mereu fete noi care au nevoie de sfaturile voastre si vorbele frumoase !   [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana sa stii ca deja si la mine in Tg M se practica asa..selectie naturala spun ei....adica natura ii pastreaza doar pe cei puternici....sau cei puternici rezista doar......am prietene care mi-au zis ca medicul nu a vrut sa le dea progesteron pt sangerare considerand ca daca un embrion nu e suficient de puternic si si organismul vrea sa il elimine noi mai mult stricam cu progesteronul caci il lipim fortat de uter si pe urma ajungem la chiuretaje daca se opreste oricum din evolutie sau daca Doamne fereste se naste cu probleme ne zmulgem parul din cap......deci si eu am ramas socata de explicatia data ....nu prea stiu cum e mai bine dar stiu sigur ca eu nu pot sa gandesc asa!!! [bla]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gineta eu nu am glumit, chiar ma gandeam, deoarece vad diferenta de cat de usor postez acolo insa sunt constienta ca acest loc e cel mai bun pt noi, aici ne poate gasi oricine vrea sa se imprieteneasca cu noi si in plus mai intra fetele vechi sa ne incurajeze cu reusitele lor....deci clar acesta este cuibusorul nostru!! [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...