Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata  fetele. [flo2] [flo2]

 

Velvet [flo2]

Gineta, cand te testezi?? ai simptome ceva??

Ramo ce faci??

Ella, imi pare rau ca pana la urma embrionasul tau s-a dus, nu ai ce face draga mea, nu stiu ai congelat ceva???

Eu astept mail-ul de la doctor sa mi zica starea embrionilor...nu am chef de nimk...sper ca macar unu sa se divida cum trebuie....daca ieri eram entuziasmata azi sunt cu moralul la pamant, si deja fac planuri pt fiv 2...cat mai curand, nu vreau sa treaca timpul....

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana incearca sa iti gasesti rabdarea , pana nu vorbesti cu doctora nu ai de unde sa stii ce se intampla ! 

Simptome sunt , dar confuze....ma doare spatele , de fapt am impresia ca ma ustura sau arde ...cateodata si burta ...si sanii ii simt tensionati ...dat stiu eu ? La cati hormoni iau ...nu mai fac diferenta intre simptome...de o obicei si inainte de memstra simt cam la fel .... Vineri fac beta .... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am ramas si cu bratele goale,cu sufletul gol,cu viata goala,trezita intr-o alta lume dupa un cosmar...m-am ales cu nimic...totu-n zadar...

 

dar nu ma plang de nimic! daca n-am murit atunci,nu mai mor.iar povestea mea oricum nu e cea mai trista...

 

sunt curioasa,cumva,ce m-asteapta .imi vine sa rad,ironic,de cate planuri mi-am facut,cat am luptat pt Familie,si unde-am ajuns  [alcool] sa bem,zic,viata oricum te doboara,orice-ai face... [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet de multe ori viata poate iti da mai mult decat ai sperat , si te surprinde in mod placut ! Tot ce trebuie sa faci este sa iti deschizi bratele catre ceva nou , si sa fi deschisa pentru orice ...de multe ori fericirea se afla sub nasul nostru dar nu o vedem . 

 

invata sa privesti in afara cutiei , vei ramane surprinsa poate cate poti face ! Puternica esti oricum  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moti am,dar nu mai pot nimic acum...nu stiu ce voi face.

 

Gineta e totul confuz la mine.nici cuvinte sa descriu n-am.stiu ca doar ca e valtoare,nu liniste,orice-as face...

 

altfel imi vedeam viata la varsta asta...dar,cum am aflat brutal cat de imprevizibila e viata,m-astept la orice de-acum.sper doar ca nu o sa fie mai rau.pt ca asta mi s-a dovedit,ca mereu se poate mai rau.cand am luptat ani si ani de esec si credeam ca a nu avea copil e cel mai rau,poc,zdranc!...praf totul!...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet ....cand vin in Romania iti aduc eu un vin rose bun de la tata din Olt ! Dupa ce bei un pahar uiti de toate problemele [alcool]  

 

O sa mai fie o perioada lunga in care pp nu vei sti exact ce ai de facut....poate nu sunt in masura sa dau sfaturi ,ca nu am trecut prin asta ....doar ca am un feeling ca vei bine si ne vei scrie pe viitor o alta poveste .... [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VELVET , D-zeu ne incearca, pe unii mai mult, pe altii mai putin...timpul le va rezolva pe toate, sper din suflet sa-ti gasesti linistea , sa accepti trecutul si sa privesti increzatoare catre viitor. [flo2]

 

Fetele am primit mail-ul magic, cele 2 ovo s-au fertilizat cu succes, a ramas maine sa imi spune cand facem ET....Doamne sper sa fie bine pana la sfarsit, ca stiu ca pe parcurs lucrurile se mai schimba in rau:(..,macar cu un embrion sa raman...

 

Gineta tu dai startul testelor....sa fie pozitiv da?? [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...