Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mia nu trebuie sa te lasi prada acestor semtimente , eu am invatat ca trebuie sa gandesc diferit , si sa accept ceea ce mi se intampla , ieri ziceam si eu ca gata nu mai pot , si ia uite astazi ce sfaturi dau :) Totul se intampla cu un motiv , eu mereu visam sa fiu mama tanara , am inceput la 23 de ani sa lucram la bebe ....au trecut 4 ani prin care am suferit mult , si sotul meu inca este uimit cata putere am , eu fiind o persoana foarte sensibila in general si plangacioasa ....dar acum sunt atat de schimbata , toate aceste intamplari m-au schimbat ...intre timp mi-am trait viata, am calatorit in toata lumea , am fost si sunt fericita indiferent de ce va urma ....in cel mai rau caz sotul meu mi-a promis  ca imi aduce minim 3 copii dragalasi din Africa :) pe care va jur ca i-as iubi din tot sufletul !!!!

 

Gineta, crede ma ca sunt momente in care sunt foarte puternica si simt ca am pentru ce lupta dar am si zile in care-mi vine sa ma inchid in casa sa nu vad pe nimeni. Si eu sunt foarte plangacioasa si sensibila ca si tine , cu toate astea am trecut prin primul Fiv si FET nereusite ( si printr o operatie de fibrom) cu o forta de care nu ma credeam in stare ...

Adriana, ma bucur sa aud ca s-au fertilizat amandoi  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana ma bucur sa aud vesti bune.

Fetelor as vrea sa spun cuvinte care sa va ajute si sa va dea putere de lupta dar nu sh ce as putea spune,eu va admir pe toate si va respect pt ca nu v-ati dat bătute si ati continuat sa luptați,eu dupa sarcina pierdută eram decisă sa mai încerc doar odata pt ca nu ma simt in stare sa ma lupt cu toate stările care vin odata cu începerea procedurilor.

Va pup si va imbratisez pe toate si ma rog ca toate sa deveniți mame,lupta e grea,f grea dar se merita asta pot sa va spun sigur,eu am început sa simt cum se mișca băiețeii mei si sunt in al nouălea cer.

[flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana [flo2]  multumim pentru incurajari , sarcina usoara sa ai pana la termen !!!!! Ma bucur cand intra fetele cu burtica  [deziuata]  cel putin pe mine ma ajuta foarte mult reusitele voastre !!!!! 

 

[barza1]  poate vine si la noi cat mai repede :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ce frumoooos! Sarcina usoara in continuare si bebei puternici! [il]

Adriana felicitari pt embrionasi!  [flor] faci transfer de ziua 3 si-i pui pe amandoi?

    Chiar azi m-a sunat sotul intr-o pauza ca se uita la o emisiune cu cvinteti...5 fetite minunate de cam 1 anisor din America....vai m-a cuprins o pofta de bebelit  [:I]  chiar zicea el in gluma ca de ar ramane cu noi 2 o zi le-am rontai pociorusele grase si pupa falcutele [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...