Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

 

 

moon da,traim si simtim in functie de ce ni se intampla...viata-si bate joc!cam asta face!sau oricine e acela care face asta! Gineta [flo2] Adriana [flo2] sper sa ai vesti bune! Ramo cum te simti? [pup]

 

Veve

 

Sunt ok, ma doare spatele ca la cm...uneori burta (ieri aproape deloc)

Sunt toata pufoasa, parca umflata cu pompa...habar nu am de ce... Si am niste tzatze...pfai de te doare mintea...umflate si astea cu pompa de nu ma pot intoarce in pat de ele... ma dor de ma k.. pe mine  [alcool]

 

Tu ce faci Veveltina?  [pup]  [cupisi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

moon da,traim si simtim in functie de ce ni se intampla...viata-si bate joc!cam asta face!sau oricine e acela care face asta! Gineta [flo2] Adriana [flo2] sper sa ai vesti bune! Ramo cum te simti? [pup]

 

Veve

 

Sunt ok, ma doare spatele ca la cm...uneori burta (ieri aproape deloc)

Sunt toata pufoasa, parca umflata cu pompa...habar nu am de ce... Si am niste tzatze...pfai de te doare mintea...umflate si astea cu pompa de nu ma pot intoarce in pat de ele... ma dor de ma k.. pe mine  [alcool]

 

Tu ce faci Veveltina?  [pup]  [cupisi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

moon da,traim si simtim in functie de ce ni se intampla...viata-si bate joc!cam asta face!sau oricine e acela care face asta! Gineta [flo2] Adriana [flo2] sper sa ai vesti bune! Ramo cum te simti? [pup]

 

Veve

 

Sunt ok, ma doare spatele ca la cm...uneori burta (ieri aproape deloc)

Sunt toata pufoasa, parca umflata cu pompa...habar nu am de ce... Si am niste tzatze...pfai de te doare mintea...umflate si astea cu pompa de nu ma pot intoarce in pat de ele... ma dor de ma k.. pe mine  [alcool]

 

Tu ce faci Veveltina?  [pup]  [cupisi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie doctorul mi-a dat  profertil vitamine , inaine de stimulare cu o luna , apoi am

continuat si inainte de transfer , si le iau si acum ! Sunt mai scumpe dar la mine si-au facut efectul , am citit ca se iau pana in primul trimestru de sarcina ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo, ieri la ora 10 am facut punctia... Motisor , el imi zise sa l contactez maine de dimineata, deci exista posibilitatea sa ma cheme dupa amiaza la transfer...? daca nu sambata...vad maine...numai embrionii sa se dezvolte bine :) Daca te dor ovarele inseamna ca ovulezi mai devreme, dupa stimulare cam asa se intampla, ovarele sunt mult mai active...ce ar fi sa te pui pe treaba???:) poate se prinde ceva...

 

Maine nu cred ca ii evaluează, cica in ziua doi nu umbla la ei.

 joi ar trebui sa faci transferul. Joi ii ziua trei.

Daca ai doar doi nu o sa mearga cu ei până în ziua cinci. De regula merg cu ei pana la ziua cinci cand sunt mai multi si iti permiți sa mai pierzi din ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa am zis si eu ca e ovulatie mai ales ca la stimulare au fost multe ovocite ... asa ca la 2 noaptea cine facea uta uta :))) ... acum ca stiu ca doar o minune ar fii posibila sa apara sarcina... macar incerc desi sunt constienta ca gigelu meu e viabin dar nu este mobil ... 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Asa am zis si eu ca e ovulatie mai ales ca la stimulare au fost multe ovocite ... asa ca la 2 noaptea cine facea uta uta :))) ... acum ca stiu ca doar o minune ar fii posibila sa apara sarcina... macar incerc desi sunt constienta ca gigelu meu e viabin dar nu este mobil ...

 

No las că nu sti ce surpriză iti face gigelu tau :)))

 

Si oricum esti câștigătoare, ramai cu uta uta... Altele viseaza la ea ca is restrictionate de o gramada de vreme  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine nu cred ca ii evaluează, cica in ziua doi nu umbla la ei.

 joi ar trebui sa faci transferul. Joi ii ziua trei.

Daca ai doar doi nu o sa mearga cu ei până în ziua cinci. De regula merg cu ei pana la ziua cinci cand sunt mai multi si iti permiți sa mai pierzi din ei.

 

Deci azi nu mai umbla la ei, fiind ziua a 2 a, posibil...inseamna ca maine ma cheama la transfer, ar fi bine ca vreau sa scap de stresul asta...ca urmeaza altul mai mare..asteptarea celor 12 zile!!!

Sa stii ca de ieri dupa punctie, ma simt umflata cu pompa cu toate ca progesteronul azi il incep...poate fi de la punctie starea asta...a si eu am sangerat f putin ieri , cred ca s-au chinuit sa extraga cei 2 foliculi si nu au putut...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...