Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața fetele! [flo2]

 

Am fost la Dr si am eliminat toata sarcina cu pastile mai am puțin resturi pe endo si mai continui cu pastile azi si mâine in caz ca mai sangerez. Multumesc lui Dzeu ca nu trebuie sa fac chiuretaj. In Iunie vom face transfer cu ceilalți 3. Sper sa fie cu noroc data viitoare si sa nu mai fac hematom. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella ma bucur tare ca esti bine  [flo2] data viitoare va fi cu noroc ! 

 

Ramo si eu mai am tratament in schema , progesteron , duphaston , estrofem , vitamine ...,dar nu crd ca vreunul influenteaza beta ....tu ce medicamente ai ?  

 

Fetelor va multumesc din suflet pentru gandurile bune  [flor] si imi doresc sa urmeze numai rezultate pozitive  [balo]  mai am ceva emotii sa vad maine beta dublata , incerc sa gasesc o doctora din europa sa ma programez , cam greu aici ,in restul nu prea am incredere foarte mare :( mai greu cu medicina aici , spitale de lux dar doctori nu sunt chiar pe masura ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella ma bucur ca s-a eliminat si nu a fost nevoie de chiuretaj, nu mai aveai nevoie si de trauma asta...

Ramo nici eu nu cred ca pregnilul mai influenteaza beta....se elimina dintre 7-10 zile ...si cum l ai facut inainte de punctie..deci eu cred ca in ziua a 10 nu mai e in corp...

Gineta si eu iau la fel ..o gramada de pastila...stai linistita ca beta e bun [flo2]

Velvet Ligia Motisor [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella ma bucur ca s-a eliminat si nu a fost nevoie de chiuretaj, nu mai aveai nevoie si de trauma asta...

Ramo nici eu nu cred ca pregnilul mai influenteaza beta....se elimina dintre 7-10 zile ...si cum l ai facut inainte de punctie..deci eu cred ca in ziua a 10 nu mai e in corp...

Gineta si eu iau la fel ..o gramada de pastila...stai linistita ca beta e bun [flo2]

Velvet Ligia Motisor [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...