Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elenus,si eu tot la dr.A medlife fac fiv,dar stiu ca.mi daduse ori pregnyl ori ovitrelle si am ales ovitrelle pt ca se face in burta si e f usor de facut si pregnyl.ul stiu ca nu prea se gaseste peste tot.Eu nu am gasit.Dar proluton de ce ti a dat?am mai auzit tot aici la fete ,eu nu am avut,cumva e progesteron injectabil?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella ma bucur ca s-a eliminat si nu a fost nevoie de chiuretaj, nu mai aveai nevoie si de trauma asta...

Ramo nici eu nu cred ca pregnilul mai influenteaza beta....se elimina dintre 7-10 zile ...si cum l ai facut inainte de punctie..deci eu cred ca in ziua a 10 nu mai e in corp...

Gineta si eu iau la fel ..o gramada de pastila...stai linistita ca beta e bun [flo2]

Velvet Ligia Motisor [flo2]

pai si atunci care ii logica cu cele zece sau 11 zile setate de ei?

 

eu am citit ca in 2 sapt iese din sange pregnylul.....Mna da pot citi multe ca oricum multe circula si pe net...

 

eu in 24 am facut transferul, ziua transferului nu se numara; deci astazi am abia 6 zile...nu cred ca iese asa repede ceva ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenus,si eu tot la dr.A medlife fac fiv,dar stiu ca.mi daduse ori pregnyl ori ovitrelle si am ales ovitrelle pt ca se face in burta si e f usor de facut si pregnyl.ul stiu ca nu prea se gaseste peste tot.Eu nu am gasit.Dar proluton de ce ti a dat?am mai auzit tot aici la fete ,eu nu am avut,cumva e progesteron injectabil?

Actiune terapeutica: Derivat de progesteron cu efecte progestogene prelungite (7-10 zile).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo mai asteapta pana in ziua 8 , parca ziua 6 este prea devreme , ideea cu beta este de cat de repede ne inunda vasele de sange ....si asta se intampla dupa ce embrionul se fixeaza ...( tot pe net am citit si eu ) depinde si de organism ...dar daca nu mai ai rabdare incearca maine  [:)]  iti tin pumnii tare ...ceva simptome au aparut ? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...