Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

Poate sunt paranoica deja ....dar de ce ma doare burtica mai rau in partea dreapta ??? Cand stau pe scaun parca mai accentuata durerea ....ca o arsura practic ...dar nu grav....dar e prima data si ma sperii repede :( 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gineta eu cand am ramas insarcinata, inca nu ajunsesem sa fac analiza si ma intepa pe partea stanga. Si asa a fost, embrionul a plecat din ovarul stang.

Apoi de fiecare data cand bebelui ii era foame, ma intepa in stanga.

Elenus eu am luat Proluton de pe farmexpress. E progesteron cu eliberare prelungita. Cu el am reusit sa lipesc sarcina si sa nu se piarda din cauza hematomului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gineta confirm si eu ... Cand s.a lipit la primul fiv am avut intepaturi pe dreapta si la eco de 5 sapt jumatate cand a vazut inimioara am intrebat expre si era lipit pe dreapta... El acum se lipeste din ce in ce mai mult si se poate sa ai mici intepaturi... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gineta sa stii ca si eu am avut dureri arsuri si intepaturi in partea dreapta si eram f speriata ca inainte avusesem extrauterina dar defapt totul era in regula....stai calma si nu iti face ganduri rele desi stiu ca e greu si parca vad ca si eu rot asa am sa fiu...

Ramo nu am AMH la semnatura...am uitat sa-l trec si nu credeam ca e important....al meu e de 2.7 sau 2.9 asa ceva....nu mai stiu exact trebuie sa ma uit.....dar ce nebunatica esti tu cu emoticonul tau [:-)))]  hahaha ....e chiar comic!!! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...