Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 144


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Multumesc Velvet..eu de obicei beau o cafea normala pe zi..atat..asta e placerea mea de dim:)..nu cred ca face rau. Asa e Gineta daca e sa se prinda se prinde daca nu nu..depinde de alti factori pe care noi nu putem sa i reglam..sa vad ce recomandari primesc maine, pt ca de fiecare data mi a zis dupa control..

 

Ai luat puiutii acasa? [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Neata, fetelor! [flo2] Am lipsit cateva zile, dar v-am mai citit...usor pe diagonala uneori, dar am o vaga idee despre ce s-a discutat :) Gineta, felicitari! Sa dea Dumnezeu ca beta azi sa fie dublata si lucrurile sa decurga ca la carte si peste 9 luni sa ne impartasesti bucuria de a fi mamica. Ramo, tin pumnii stransi sa fie mare beta!!! Dea, si mie mi se pare suspecta tacerea ta. Sper ca esti bine... Adriana, te asteptam cu vesti bune [flo2] Va pup pe toate, chiar daca nu va mentionez [flor]

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel .... daaa vreau sa merg la FET acum sa vedem daca totul e ok....am fost aseara la eco totul perfect si frumos in afara de faptul ca nu-mi gasea ovarul drept [:-)))] de i sa nu va povestesc cat l-a cautat....cica e in spatele uterului ascuns....dar nu inteleg cum puii mei a ajuns acolo din februarie....nici medicul nu-si poate explica....in fine am descop foliculi babani deai era doar ziua 9 asa ca i-am scris la PK si i-am trimis toate pozele cu masuratori si ideal ar fii azi sa dam Ovitrelle dupa spusele lui

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...