Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (24)


Recommended Posts

fetelorrrrrr...va gasesc pe pagina 4?????????? am crezut k a facut cineva hocus pocus si a disparut subiectu' am trimis sms la geo sa intreb ce fac ele si mi-a raspuns asa: "are 8.300 kg, 65cm, e foarte activa, vorbareata, vesela, ii place muzica, dansul, tot ce fasaie, electricele, isi suge piciorusele si nu mai plange la straini. ma chinui doar cu papa. mananca doar mar, banana, ou, supa doar cu lapte, cereale; nu oiure de legume, nu carne, nu piure simplu. nu sunt disperata inca, urmeaza! va pupam!" cam atatica. ma intorc la [tv] aaaa...menna si july sunt la munte. le-am invoit. [:D] week end placut va doresc si..mai dati cate un semn k acus fac prezenta! [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata , pe la pranz si de la mine...Abia aseara tarziu mi-a fost reparat computerul. Mi-a fost dor de voi. Vicky, sincere condoleante. Imi pare rau; sper sa reusesti sa treci peste acest moment. Nici eu nu am avut o saptamana foarte buna; o pacienta pe care de doua ori am operat-o, impreuna cu docturul la care sunt repartizata, si care credeam ca va scapa si va castiga lupta cu cancerul a decedat ieri. Asa ca sunt intr-o stare foarte proasta. O zi minunata ,aaaa...si cafelutza pentru cine vrea.[pup] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Cafelutza, ceiuc, capucino???? O zi minunata tuturor. Ce rau ca s-a dat ora inainte!!!!![bang] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cafea cristina, sar'na. am dormit asa bineeeee... m-am culcat si f tarziu (dupa ora de vara la 4) si am dormittttttt. dar parca se aude k maine e iar luni [bang] ce planuri aveti pt azi? k vad k s-a mai indreptat putin vremea. aseara era fffff frig sunt prin zona pana pe la 12.30 [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, eu am fost azi la socrii...[^] Au venit si cumnata cu sotul ei. A fost bine. Acum ma pregatesc pentru o noua saptamana. Un inceput cat mai bun de saptamana tuturor!![grup] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Cafeaua e gata. As mai fi dormit vreo 5-6 ore da ma cheama datoria! A fost superb la munte, in 3 zile am avut 3 anotimpuri. Am plecat din Galati toamna ( am ajuns pe ploaie torentiala, ca in Galati nu ploua), ne-am trezit sambata cu zapada de 20 de cm, iar ieri era primavara in toata regula! Anne, bine ai venit printre noi! Daca ai citit cate ceva din urma ( a se vedea pagina cu absentele), avem o singura regula! Lipsim doar motivat! Va pup si sa aveti o saptamana usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...